İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Digitürk Alıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilarici

Misafir
inciciler dur diyorsa bizde al diyoruz.
İnci sözlüğü kapattıran şirket Digitürkdür.Digitürk nöbetçi mahkeme ile inci sözlüğü kapattırmıştır.Vatan hainlerine bir ders olmuştur.Ve şuandan itibaren digitürk taraftarıyım.Digitürk alalım.Digitürk kullanalım.Vatana hayırlı biri olmak istiyorsanız digitürk.Şimdi reklamlarını koyacağım.

Digitürk kampanyaları:
derby_aralik2011_manset3.jpg

Digitürk’ün Anasayfası

Haydi DigiTürk Alalım.

Kaynak:Digitürk Alıyoruz

aslantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bende Digitürk kullanıyorum , gurur duyuyorum herkes alsın.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Doğru yoldasın aslanım. Devam et, biraz daha gidersen belki Digiturk sana teşekkür bile edebilir onları desteklediğin için.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Vatana hayırlı biri olmak istiyorsanız digitürk

Bende Digiturk var da bir noktayı anlayamadım. Ne yani Digiturk yerine D-Smart alınca vatana hayırsız biri mi oluyoruz ?

H

halilarici

Misafir
Bende Digiturk var da bir noktayı anlayamadım. Ne yani Digiturk yerine D-Smart alınca vatana hayırsız biri mi oluyoruz ?

Hayır.Digitürk kullanınca inci sözlüğün kapatılmasında faydan oluyor.D-smart kullanınca d-smarta veriyorsun paranı o kadar.Bunu anlayamıycak kadar ....
evan gibi misin ?

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sayın CaLViN ben halilarici adlı kullanıcıya şimdi hakaret edicem ve forum kuralları gereğince 3 gün uzaklaştırıcam ama yapacak bir şey yok bir çocuğun bana bunları demeye hakkı yok. Artık üyeliğim sınırsız dondurulsada umrumda değil.

Be gerizekalı halil sana iki gündür inci sözlüğe girip girmemek insanların kişisel tercihidir, tarayıcına adresini yazmazsan siteyi göremezsin dedim. Bir kurum veya kişileri vatan haini ilan etmek Türkiye Cumhuriyeti'nin mahkemelerinin vereceği karardır, bu senin gibi 13 yaşındaki birinin hakkı değildir. Aslında inci sözlükte bir başlık açıp senin siteni yorumlarla ziyaret etmek veya DDos Attack'a maruz bırakmak gerekir ama o değersiz veritabanına bir zarar verirsek elimize bir şey geçmeyecek. Lanet olsunki seninle hala aynı oksijeni solumaya devam edeceğiz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Konu farklı yönlere kaydığı için kilit.
Hakaret edenlere kısa süreli uzaklaştırma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5