"Dijital Web Geliştirme Uzmanı" aranıyor - Tam zamanlı, Beykoz - Ofiste - Wordpress Uzmanı

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
16 Kasım 2008
Mesajlar
530
Reaction score
21
Konum
istanbul
"Dijital Web Geliştirme Uzmanı" Aranıyor

Görüntü 17.06.2023 20.34.jpeg


WordPress ve web tasarımına aşina olan, temel ila orta düzeyde PHP, MySQL, JS, CSS, HTML bilgisine sahip (Wordpress'teki basit hataların düzeltilmesi, ufak kozmetik HTML,CSS değişiklikleri için), Adobe Photoshop ve Illustrator kullanarak web sitesi görsellerini düzenleyebilecek (basit işlemler, boyutlandırma, kesme, renk değiştirme), One Page SEO konusunda temel bilgiye sahip (içeriklerin One Page SEO'ya uygun şekilde zamanlayarak siteye girilmesi) ve web siteleri ile ilgili referans sunabilecek bir "Dijital Web Geliştirme Uzmanı" aranmaktadır.

Yoğunlukla daha önceden yapılmış web siteleri çoğaltma ve mevcut içerikleri değiştirme işlemlerini gerçekleştirecektir. (Landing Page)

Detaylı iş tanımı ve diğer nitelikler bağlantıda yer almaktadır.

Lokasyon: İstanbul, Beykoz - Kavacık Merkez
Departman: Pazarlama
İstihdam Türü: Tam Zamanlı / Ofiste
Minimum Deneyim: 1-3 yıl

Pozisyonun temel sorumluluklarını, nitelikleri ve deneyim gereksinimlerini detaylı olarak incelemek ve başvuruda bulunmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Digital Web Development Specialist

Not: Tüm başvurulara geri dönüş yapılmaktadır.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst