İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dikkat dikkat sedo degişti!

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfaların Türkçe olmasıyla birlikte benim tıklama başına ücret 0.02 ye düştü çoğu domainde...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zaten tıklama başı 0,02 idi şimdi türkçe oldu ve reklamda çıkmıyor üstelik sedo artık işin iyice b*k'unu çıkardı bence
artık adsense üzerine yoğunlaşacam :( sedo türkiye kapılarını kapadı artık diyebiliriz....

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes için ortalama anlamda geçerli olacak bir yorum yapmak gerekirse, zaten sedo'nun adsense ile karşılaştırılması mümkün değil bence. Sedo Adsense'in 1/10 u büyüklüğünde bir pasta yaratabilirdi bizler için.

Ancak bence ilerisi için sedo'nun türkçe olması avantajlı olmuştur. ilk başta reklamlar artana kadar biraz düşer gelirler ancak bir süre sonra reklam verenlerin sayısı da artınca herşey daha güzel olur. (belki :) yani inşallah..)

saygılar...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam veren olsam sedoya reklam vermem.
reklam yayınlayan olarak artk sedo parking programı kullanmam.
ileride de reklam verecek güçte olanların sedoya reklam vereceklerini düşünmüyorum.
artık kitleye göre reklam oldukça kaliteli çalışıyor.

aslında sedo hepimizi ödeme kolaylığından dolayı kendine çekti , ancak oldukça da kar etti üzerimizden. verilen komisyon oranları çok düşüktü. kanımca reklam verenler için de verimli olmadı parking sitelerinde reklamlarının eriyip gitmesi.
herkes bir ders aldı. benim aldığım ders ise parking programı seçerken komisyon oranlarına dikkat etmem gerektiğidir. 0,03 € bir tıklama için çok çok az. ama havale olayı gerçekten cezbedici. + bir kaç da domain satabilirseniz çok daha güzel olabilir. ben artık sedoya sadece domain satış sitesi olarak bakıyorum. boşta duran hitlerimi sedo parkingde değerlendirmem. umarım herkes kendine biraz pay çıkarır.

iyi çalışmalar.

S

soundmaster

Misafir
boşuna sedo kulanıosunuz bence :p
şmdiye kadar 3000 euro aldım
ama artık sedo devri biti gibi bşi
ben bıraktım geçen gün yeter...

B

baybars

Misafir
soundmaster' Alıntı:
boşuna sedo kulanıosunuz bence :p
şmdiye kadar 3000 euro aldım
ama artık sedo devri biti gibi bşi
ben bıraktım geçen gün yeter...

tavsiye edeceğin yer varmı ?

S

soundmaster

Misafir
wala en son adbrite deniim dedim
orası da 3 günde kapadı hesabımı :D
ben de başka yerler bakıorum
afternic i denicem belki bilen varsa yazsın...

B

baybars

Misafir
soundmaster' Alıntı:
wala en son adbrite deniim dedim
orası da 3 günde kapadı hesabımı :D
ben de başka yerler bakıorum
afternic i denicem belki bilen varsa yazsın...

afternici iyi araştır domaini ekledikten sonra pişman olma... eklediğin domaine uygun gördüğü sayfalar mantar oluyor sonra... sedo gibi değil sayfa görünütüsü kimse tıklamayabilir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5