İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dil Dosyasını Çeviren bir arkadaşa ihtiyacım var

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dil Dosyasını Çeviren bir arkadaşa ihtiyacım var

Shop-Script FREE is lite PHP shopping cart solution that allows you
--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar elimde bir dil dosyası var. ( Free Shop ) Scripti

Çok basit bir ingilizce ile yazılmış. 280 satır. ancak her satırsa Home , Register ve Maximum products count per page' gibi kelimeler var. uzun kelimelerden "prices are actual for the time of the order
." gibi , aa onlardan da biraz var.

Kendim çeviremiyorum

Çevirmek isteyen arkadaş . PM atarsa dil dosyasını gönderriim görür ve fiyat verir )

Çeviren arkadaş dil dosyasını pm ile bana attığı gün banka hesabına hemen yatırabilirim parasını.

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz tam olarak ne işle meşgulsunuz

Cok isabet bir soru, benimde arkadasla bi kac postta hukukum var, ne is yaptigini cozemedim, sigorta acentesi sahabi, dizinci, blogcu, tercuman,mutercim, Dil uzmani, backlink somuren profesyonel... en cok hangisi en iyi hangisi bilemiyorum.

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Cok isabet bir soru, benimde arkadasla bi kac postta hukukum var, ne is yaptigini cozemedim, sigorta acentesi sahabi, dizinci, blogcu, tercuman,mutercim, Dil uzmani, backlink somuren profesyonel... en cok hangisi en iyi hangisi bilemiyorum.

Yanlış cevap.. :)

anlamadan dinlemeden dalmışsın yine konuya... :)

arkadaş hem dil dosyası çeviren birini istiyor hem site kuracak hem de tema düzenleyecek... Kendisiyle msn'de konuştum.

Ancak sen yine önyargı ile dalmışsın konuya.. :) yakışmış sana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5