İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dileyene 1 TL Havale - Dileyene 0.5 Dolar PP (Kazanmak İçin Tıklayın)

sinnerxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar uzun soluklu bir çalışma olması temennisi içerisinde bir projeyi başlatıyorum.

Başlıktan anladığınız üzere 2-3 dakikalık bir iş karşılığı dileyene 1 TL ödeme yapacağım, dileyene ise 0.5 Dolar PP üzerinden para göndereceğim.

Bilenler bilirler daha önce Burada ve Birkaç Webmaster sitesinde buna benzer bir çalışma yapmış ve katılan kişilere söz verdiğimizden de fazla ödeme yapmıştık.

Bu seferde güven sorunu olmadan bir çalışma yapmak arzusundayız. Öncelikle kampanya ya katılabilmek için aşağıda verilen linkteki anlatıma bir bakmanız gerekecek.

Sonrasında ise işlemleri yapıp KONUYA mesaj yazmanız gerekli. Gerekli olan geri dönüşler yapılacaktır.

Ödemeler üyeliklerin onaylanmasından sonraki 5 gün içerisinde yapılacaktır. İşlemlerin yapılmasından sonraki ilk 12 saatte üyelikler onaylanmaktadır

Teşekkürler....

Konu hakkında ki bilgi : http://docs.google.com/fileview?id=...DMtZjU3YS00MDQ3LWE3NjItNmMyZTMyZWM5ZjYz&hl=tr

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ben de bişey sandımdı...
search-earn müş

sinnerxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Niye Search - Earn olunca 1 TL veya 0.5 Doların değeri mi düşüyor??

Garip bir cevaptı. Ben size üye olun binlerce dolar kazanın süper bir sistem demedim. Ben size üye olun BENDEN 1 TL veya 0.5 Dolar kazanın dedim.

Neyse arkadaşlar işlemler devam etmektedir. Bu ilan güncel olarak şuan 5 farklı forumda aynı anda yayındadır.

Bilgilerinize..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5