İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dini Siteye Sponsor Aranıyor

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar..Dini bir site açmayı düşünüyorum.Bir domainim var ama hostum yok.Bir yıllık sponsor olmak isteyen olursa sevinirim.Bir yıl sonunda sitem tutarsa ücretli hosta geçeceğim.(linux host arıyorum)

250 yada 500 mb alan,15 ile 20 gb arası trafik olursa sevinirim.

Teşekkürler.. :)

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sponsor olunması gereken siteler dini içerik olması gerekirken ne yazıkki günümüzde uygun-değilgrafik,marez,illegal gibi siteler'e olunuyor.

Nedenine gelince bu tür sitelerin getirisi ve en önemlisi kitlesi hiti çok insanlar din'e gelince uzak eğlenceye ve dünyalığa gelince sür'atle işe koyulmaktalar,ALLAH cümlemizin yar ve yardımcısı olsun ve bir an önce hakikati anlamayı nasip etsin..

sponsor olmayı gerçekten çok isterdim ama karşılayacak bütcem yok burdaki bütcesi iyi arkadaşları dini projelere davet ediyorum...

Not: Aramızda gerçekten sağlam arkadaşlarımızda var din'e gelince her türlü fedakarlığı yapan onları bu sözlerimden tenzih ederim.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Merhabalar..Dini bir site açmayı düşünüyorum.Bir domainim var ama hostum yok.Bir yıllık sponsor olmak isteyen olursa sevinirim.Bir yıl sonunda sitem tutarsa ücretli hosta geçeceğim.(linux host arıyorum)

250 yada 500 mb alan,15 ile 20 gb arası trafik olursa sevinirim.

Teşekkürler.. :)

hocam ben sponsor olurum sana pm atınız msn veya feysbuktan özel görüşelim

T

themaniac

Misafir
IKRA Hosting olarak dini sitelere her zaman sponsor oluruz. sorgu suale gerek yok. sadece [email protected] adresine email atin. hemen hostinginizi acalim.
Hayirli projeler diliyorum

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İkra hosting sponsor olmuştur.Teşekkürler.. :)

Sponsor olunması gereken siteler dini içerik olması gerekirken ne yazıkki günümüzde uygun-değilgrafik,marez,illegal gibi siteler'e olunuyor.

Nedenine gelince bu tür sitelerin getirisi ve en önemlisi kitlesi hiti çok insanlar din'e gelince uzak eğlenceye ve dünyalığa gelince sür'atle işe koyulmaktalar,ALLAH cümlemizin yar ve yardımcısı olsun ve bir an önce hakikati anlamayı nasip etsin..

sponsor olmayı gerçekten çok isterdim ama karşılayacak bütcem yok burdaki bütcesi iyi arkadaşları dini projelere davet ediyorum...

Not: Aramızda gerçekten sağlam arkadaşlarımızda var din'e gelince her türlü fedakarlığı yapan onları bu sözlerimden tenzih ederim.

Amin hocam. :)

Hocam sponsor olmuş gibi oldun.Bunları söylemen yeter.Allah razı olsun. :)

hocam ben sponsor olurum sana pm atınız msn veya feysbuktan özel görüşelim

İkrahosting ile anlaştık hocam ama ilginiz için çok teşekkür ediyorum. :)

T

themaniac

Misafir
Sizden de Allah razi olsun hocam.
Ikrahosting.net in kurulma amaci kar elde edip cebi doldurmaktan ziyade, bu islerdede hakka hakikate destek veren birileri olmasi icin girilmistir. Niyetlerimizi insallah bilmesi gereken Zat biliyordur.
Ve ikrahosting'in basarili olmasinin 1 ay icerisinde 25milyon tane sitenin onune gecmesinin. hatta 5 yildir ikrahosting.com diye hizmet veren bir sitenin dahi 1 ay icerisinde alexa'da onun onune gecip aradaki farki da cok acmasi sadece Allahin yardimidir.
Biz okullarimiza %20 indirim yapiyoruz, ogrencilere cok komik sembolik fiyatlarla ogrensinler diye Cpanel aciyoruz. Simdilik ahlakini yabanci nesriyatla bazilarinin bozdugu halkimiz yilbasi indirimine sevinirken, Kutlu dogumda Efendimiz sav'in serefine indirim yapilmasini ticari emelleri dine alet etme seklinde gorurken, nedense bankalarin bayramda FAIZ indirimi sevincle karsiliyoruz. Umariz Rabbim bizim icin kucuk olan bu adimlari insanlar nazarinda buyuk eylerde, yarin oburgun bir de bakariz Allah diyen el ustunde tutulur ins.
Vesselam

Gurbetseli

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pm ile görüselim isdediginiz sekilde sponsor olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5