İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dinlendirici gözlük

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu aralar iş temposu fazla olduğu için ve pc,yazılı döküman inceleme gibi gözü yorucu konular olduğu için acaba dinlendirici gözlük alsam iyi olur mu?

arkadaşların arasında işe yarıyor diyende var yaramıyor diyende var.bi sorayım dedim var mı kullanan aramızda veya bilgisi olan?

T

trgy

Misafir
Gözlük işi sakat iştir. Dinlendirici kullanmaya başlarsınız daha sonra numaralı gözlüğe geçersiniz. O yüzden bir doktora görünmenizi ve doktordan bilgi almanızı öneririm.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
benimde gözlerim bulanıyor bazende ağrıyor ondan bence direk doktora gidin benim gibi iş iştikten sonra gitmeyi düşünmeyin... Bir ara bende gidicem o dinlendirici gözlüklerden almaya belki numaralı vericek :(

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben şuan doktora gitsem kesin numaralı gözlük verir :) Sağ gözüm iyide sadece solla bakınca hafif bulanıklık var sanki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5