İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dinleyecekmişsin yurdum erkeği :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kadinlar klubünden getirdim yazıyı hosuma gitti :D

1. Bir kadınla yıllarca flört edilmez,

2. Evlilik lafı ağzınızdan çıktı mı, kadın bekletilmeye gelmez,

3. Kadın eğer "evliliğe henüz hazır değilim" diyorsa bilin ki; sizle evlenmekten çoktan vazgeçmiştir,

Sevgilinize evlenme teklif ettikten sonra süreniz maksimum bir yıldır.
Nikahı kıydınız kıydınız, kıymadıysanız kıyarlar gülüm.

"Aşkım bitti" mazeretine sığınan kadın, % 1.500 başkasına aşıktır, bunu böyle bilin.

Pekiiii… lastik gibi uzamış, ama bitürlü evlilikle sonuçlanmamış ilişki nasıl biter?
Daha doğrusu Kadın, abimize pasaportunu nasıl verir?

Malumunuz uzun ilişki, bağımlılık yaratmış ve oturmuş düzendir.
Kadın kısmı eğer itilip kakılmamışsa, sevdiği erkekten kolay kolay vazgeçmez.
Hele ki yıllarca emek verdiği sevdiği adamın sefasını, başka bir hatun kişinin sürmesini hiç kaldıramaz.
Onun için de ne demiştik?
Kadın güçlenmeden erkeği şutlamaz demiştik...

Özetler bitti, şimdi kaldığımız yerden devam...

Uzun ilişkisinden yeni bir sevgili bulmadan çıkan bir kadın varsa beri gelsin.
Ancak bu yeni erkek, ufak ufak güçlenen kadının yanında eski erkeğe göre para, ün, yakışıklılık, kariyer açısından daha güçlü olmalıdır.
Çünkü kadın kısmı korunduğunu bilmek, kendini güvence içinde hissetmek, attan inip, eşeğe binmemek taraftarıdır.

*

Bir de aşklarının hatırına, yıllar yılı;
"küçük dağları ben yarattım" ...
...kılıklı sünepe adamlarının ağız kokusunu çeken kadınlar vardır.

İşte bu kategorideki kadınlar eğer;
"Şimdi gel de gör beni, bambaşka biri, topladım kalbimin her köşesini, ardından ağlayan o zavallı kız nerde şimdi" ...
.. havasına girerlerse intikamları acı olur.

Tabii bunun için kadının ayakları üzerine duruyor olması lazımdır.
Parasını cebine koyan, kimseye ihtiyacı olmayan bu kadın, bu durumda mutlaka statüsü kendinden düşük bir adamı isteyecektir.

Eeee…!!! Biraz da o duruma hakim olmalı
Bu arada eski sevgili büyük ihtimalle "Beni bunun için mi terk etti?" diye yolunacaktır
(valla acımamak lazım, beter olsun).

Pekiiii.. Ya kadının terketme süreci nasıl başlar?
Yani terk edecek kadın neler yapar?

Kadının içine ayrılık kurdunun düşmesi, adamın yan çizmeye başlamasına müteakip, bitürlü gerçekleşemeyen evlilik meselesinin ya da adamın başka cephelerde de fingirdemeye başlamasının ardından, olayların dallanıp budaklanmasıyla başlar.
Yani yüzde doksan böyledir.

O yüzden erkek milleti; tutamayacağınız vaatlerde bulunmayın!!

Kadın milletinin ilgisizliğe asla tahammülü yoktur.
Saçını boyattığında, kilo verdiğinde, ojesini başka renkte sürdüğünde, hatta yaptığı yemekte ki baharatın nev'i değiştiğinde bile fark edecek, iltifatta kusur etmeyeceksiniz.
Hele hele doğum günü, yıldönümü tipi kutlamaları atladınız mı yandınız.
"Önemli değil" dese bile, kadının beyninde bunları özenle ve istinasız kaydeden bir çip bulunur.

Ha..!!! Ayrıca unutmadan; Kadın, sarılmak, öpülüp koklanmak "canım, tatlım, balım" kıvamında sözcükler duymak ister!
Kadını ihmal etmek, itip kakmak, "Sen de ne işe yararsın ki" gibi seviyesiz cümleler kullanmak, başka kadınlarla fingirdemek, kadına ilgisiz kalmakta başlıca erkeği şutlama sebeplerindendir...

Çok mu zor?

Keyfiniz bilir!!
Çekirge bir zıplar, iki zıplar, üçüncüde gözünüzün yaşına bakmazlar, sizi kapının önüne koyarlar.

kadinlarklubu.com dan alıntıdır :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eheh komikmiş.

Yabancı dandik sitcom'ların yarısının senaristi bunu okuyup senaryoyu yazıyor herhalde, türünün en ünlüsü saks & the City olmak üzre

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklı ve doğru maddeleri olmakla beraber her kadın böyle acımasız ve vurdumduymaz değildir. 7 sene nişanlısını pek görmeden evlilik bekleyenler ve sonunda evlenenler çok yakınımda ordan biliyorum :) ama sanırım bizim pederle valide artık mazide kalmışlar bu devirde yok öyle aşklar baksanıza kızlar nelere bakıyormuş :))

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bitanede benden kızlardan arkadaş olmaz çünkü o erkekleri çıkmak istedikleri ve çıkmak istemedikleri diye ikiye ayırır çıkmak istemediklerinede arkadaş der:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi