İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Dino's Navigator 3 in 1

tek_ba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dino`s Navigator 3in1

dino_scope.jpg

D-211-350.jpg

RGN-211.jpg

dino_scope_case.jpg

Ürün sipariş edilerek getirildi fakat sipariş veren şahıs ücretini sonra öderim gibi ağız yapınca iptal edildi. Bu ürün sonucta işime yaramıyro aylardır duruyor bende ve satmak istiyorum. zararınada olsa.

Ürünün piyasa fiyatı 150 $ ben yarı yarıya değil dahada aşşağı tuttum fiyatı aşşağıda verdiğim linklerde görebilirsiniz veya siz araştırın bu fiyata zaten mümkünatı yok okadarda iddalıyımdır.

Türkiye de bulunması güç olan bu ürün yurt dışından ancak sipariş ile getirtilebilinir.

Bu ürün çilingircilerin ve oto kilidinini içini görmesi ve açması için tasarlanmışdır ve %100 yardım sağlar.

Gözle görülmüyecek ufak devrelerin görmesini sağlar. Elektronik teknikerlerinde tercih ettiği bir üründür. .

Farklı boyutta (6 adet) sabit depressors her farklı boyut gofret kilit uyması için tasarlanmış

(büyük, küçük, kısa) ve 1 benzersiz 1,48 uzun tüp spekulum biraz zor bölgeleri ve güvenli görmek için tasarlanmış.

ÇANTA İÇERİĞİ:

SIFIR ORJİNAL ÇANTASINDA KULLANILMAMIŞ!

Darbelere suya dayanıklı çantası ile beraber

1 Adet dino,s navigatör 3in1

1 benzersiz 1,48 uzun tüp spekulum

3 farklı boyutta (6 adet) sabit depressors

2 Adet yedek vida

4 ADER PİL

1 adet depressorslar için koruma tüpü

internetteki yurt dışı sitelerinde fiyatları kontrol edebilirsiniz googlede ürününü adını yazarak Dino` Navigator 3in1 araştırabilirsiniz.

ürün herşeyi ile resimlerde göründüğü gibi tam eksiksiz kullanılşmamış olup çantası pili parçaları eksiksiz ambalajında gönderilicektir.

Yurt dısı satış fiyatları ve ürün hakkında bilgi:

http://swords.com/buy/dino-3in1-navigator-locksmith-scope.html

http://www.lockpicks.com/3in1navigatorlockscopewaferreaderlockpick.aspx

ÜRÜNE İSTEDİĞİM FİYAT

50 TL - 27 $ - 19 €

ÖDEME​

PAYPAL - AVEA TL -​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5