İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Direk root ve forum klasörü farkı

volkantipi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, 1.5 senelik cep üzerine bir forum'um var. Bir index'im var ve oradan forum klasörüne giriş yapıyorlar. 30bin kusür üyem var. Günlükde 600-700 civarı tekil hitim var. bir ara cep kelimesinde 4. 5. sayfalara gelmiştim. Ama şu an çok gerilerdeyim. Öyle sağda solda pek linkim yok. Acaba forum'u klasörden root'a alsam bir farkı olurmu?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olabilir ama sen 1 1.5 yıl önce o dediğin sayfalardaydın senden sonra ne ceptelefonu siteleri açıldı bi bilsen :) seni geriye atan onlardır. yerinde sabit veya ön sayfalarda kalman için seninde link yayman felan gerekir

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eğer ön sayfalara tekrar geçmek istiyorsan, forumu roota taşımakda dahil bişiler yapman gerek.

volkantipi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten link alımı yapıcam ama root'a alırsam gelenler direk root üzerinde kalacakları için daha faydalı olur diye düşündüm, o yüzden sordum teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5