İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Div İçeriğini Belirlemek Hakkında Yardım

dipterus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba..

Öncelikle ana sayfayı kod karmaşasında kurtarmak için çabaladığımı belirtmek istiyorum.

Sorunum şu; Ana sayfanın ortasında slayt göstermesini istediğim bir DİV yerleştirdim ve bir başka sayfada dreamweaver widgetlerinden birini kullanarak bir slayt hazırladım bu slaytta bir div içerisinde. Bütün kodları ana sayfaya taşımadan, i-frame mantığı ile aynı şekilde, sayfanın yüklendiği anda diğer sayfadaki slaytın ana sayfadaki DİV içerisinde görüntülenmeye başlamasını istiyorum.

Bunun mümkün olup olmadığını mümkün ise en basit dille nasıl yapılacağını anlatmanızı rica ediyorum.

dark_way

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iframe veya ajaxla yapabileceğin gibi ana sayfada slidera ait kod barındırmayıp sayfa yüklendiğinde ilgili divin içine js dosyasından yazdırabilirsin içeriği.
$(window).load(function(){
$( div ).html( eklemek istediğin içerik );
});

Kolaygelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5