İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Diyarbakır Köy okullarına yardım.

Hostinglerim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce kendi çabalarım ile okullara ücretsiz yazıcı verdim gücümün yettiği kadar. O da yetmedi. forumda da olmak üzere kesinlikle kar elde etmeden bir çok öğretmene kargo ücretinide kendi cebimden karşılayacak kadar yazıcıyı uygun fiyata yolladım.

Firma olarak öğretmen ve öğrencilerden kesinlikle ücret talep etmeksizin yazıcılarını tamir ettik.

Şimdi de kendi çabalarımla köy okullarına kırtasiye malzemeleri ve kitap dagıtmak istiyorum fakat bunada gücüm biraz aşıyor.

Sizlerdende para talep etmiyorum. Evinizde kullanmadıgınız kitap roman kalem defter gibi ihtiyaca hazır cocuklar için yollamanızı istiyorum.

Kargo ödemesini kendim yapabilirim. Fakat şöyleki mantıklı şekilde yollanması kaidesi ile yani yollayacagınız malzeme 20 tl kargo ücreti 10 tl tutuyorsa misal veriyorum bu biraz sacma olur. dileyen kişilere kargo ücretlerini söylemesi üzerine hesabına da yatırabilirim.

Tel 0542 5308748
adres: 5 nisan mah. Nükhet coşkun cad. No:198 Bağlar/Diyarbakır Tutak Bilişim

Saygılarım la

Kadir TUTAK

merve456

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Daha önce kendi çabalarım ile okullara ücretsiz yazıcı verdim gücümün yettiği kadar. O da yetmedi. forumda da olmak üzere kesinlikle kar elde etmeden bir çok öğretmene kargo ücretinide kendi cebimden karşılayacak kadar yazıcıyı uygun fiyata yolladım.

Firma olarak öğretmen ve öğrencilerden kesinlikle ücret talep etmeksizin yazıcılarını tamir ettik.

Şimdi de kendi çabalarımla köy okullarına kırtasiye malzemeleri ve kitap dagıtmak istiyorum fakat bunada gücüm biraz aşıyor.

Sizlerdende para talep etmiyorum. Evinizde kullanmadıgınız kitap roman kalem defter gibi ihtiyaca hazır cocuklar için yollamanızı istiyorum.

Kargo ödemesini kendim yapabilirim. Fakat şöyleki mantıklı şekilde yollanması kaidesi ile yani yollayacagınız malzeme 20 tl kargo ücreti 10 tl tutuyorsa misal veriyorum bu biraz sacma olur. dileyen kişilere kargo ücretlerini söylemesi üzerine hesabına da yatırabilirim.

Tel 0542 5308748
adres: 5 nisan mah. Nükhet coşkun cad. No:198 Bağlar/Diyarbakır Tutak Bilişim

Saygılarım la

Kadir TUTAK

Çok güzel düşünmüşsünüz benimde aklımda böyle bir düşünce vardı evde kullanmadığımız bir çok kitap var herkes aslında etrafındakilerle toplanıp hepsini bir gönderebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5