İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Diyarbakır'da korku filmi!

• Konbuyu başlatan trgy
  • Başlangıç tarihi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Neyi siyasetki pkk nın neyi siyasette ,iyi demişler üstlerine niye alınıyorlarmış diyarbakırlılar

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
şerefsizler sadece şerefsiz !
istiklal marşını ıslıklamakta nedir adi şerefsizler

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
O zaman tek tarafı değil iki tarafı kınamak lazım? D.bakır küme duşurulsun diyen arkadaşlar olmuş peki bursa maçında yaşanılanlardan bursaspor ne ceza aldı?

İçin rahatlayacaksa söyliyeyim: Hem Bursa'yı hem de Diyarbakır'ı kınıyorum. İkisini de sevmem zaten, ikisi de küme düşsünler. Ama kusura bakma da Diyarbakır'ın yaptıkları daha kötü şeyler.

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Bursa taraftarları ilk olayı tetiklemışler yani. Konuda kimse bursa şöyle böyle yaptıda d.bakırda karşılık veriyor denilmiyor.
Tarafsız bi yerde ve taraftarsız bi maç olması gerekıyorsa burdada tarafsız postaları görmek isterdim.

:)

Adamlar önce İstiklal Marşını ıslıklıyor... Ayrıca sanki ilk vukuatları :) her 3 maçın 1inde orada olay var zaten, Engelliler Ampute Futbol takımı ile maç yapsalar yine kavga edecekler. :)

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Diyarbakır ligden çekiliriz dediğinde ne kadar sevinmiştim inşallah çekilirler demiştim. Blöf yaptıkları belliydi çekilmediler, bu takım gerçekten ligin kalitesini düşürüyor alsınlar bu takımı ligden o nedir öyle Bursaspor otobüsünün stattan ayrılışı ya sanki terörist kampından kaçırıyorlar gibi... yazık ya ne hale geldi güzelim ülkem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5