İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizi-Film Upload Download Siteme Ortak - Yönetici-Moderator Arıyorum

TurkDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar,

3 ay önce açtığım dizi film forumuma gün içerisinde internet ortamında çok vakit geçiren Yönetici , Moderatör arıyorum.

Forum içeriği: Yerli Yabancı Yayınlanan tüm dizilerin bölümlerini sezonlarını içeriyor ve hemen her bölümün fileserve linkini yayınlıyor.

Gelir : Forum adsense reklamlarından , fileserve download rakamlarından, diğer reklamlardan ekle edilmesi planlanıyor

facebook: Forumumuzun facebook fan sayfası var ve 650 beğenisi var. Foruma eklediğimiz yeni dizi , film leri hayran sayfamızda paylaşarak hayranlarımızın siteye gelmesini ve film dizi gibi uploadlarımızı indirmesini sağlıyoruz

Şimdiki Durum: Fileserve Premium hesabımıza yakşalık 350GB film upload ettik ve linklerini forumda paylaştık, Ama yoğunluk olduğu için bir ekibe ihtiyacımız var, upload ve forum güncellemesi için.

ilgilenen arkadaşlardan PM veya buradan cevap bekliyorum.

Forum Linki : http://www.altyazim.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5