İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizi izleme sitesi özel seo uyumlu tema 5yıla kadar ücretsiz hosting! (acil satılık!)

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin adresi:
www.dizineti.com
yalnız ie den bakmanızı tavsiye ediyorum firefoxda vs ufak kaymalar göstermekte sonra anlatıcam!
Sitenin açılış tarihi: 23 aralık 2010
Domainin kayıtlı olduğu firma: daha.net
Hostingin kayıtlı olduğu firma: muzafferbilisim.net
Kategori, sitenin içeriği nedir: online dizi izleme
Günlük hit sayısı, kaynak link: yeni açıldı bikaç aylık, ilgilenilmiyor.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 0
Hosting dahil midir?: Evet, sponsorluk karşılığında sitedeki 468x60 reklam kaldırılmazsa 5yıla kadar ücretsiz faydalanıla bilir.
Banlı olduğu yerler var mıdır: hayır
Site bütün içeriği ile mi
satılmaktadır:
evet
Kullanılan yazılımın lisansı satışa
dahil mi dahil ise lisans bilgileri:
wordpress dir, tema özel yapımdır, lisanssızdır.
Site satışında telif hakları ile ilgili ya
da herhangi bir hukusal sorun var
mıdır :
Hayır
Ayrıca Ek Notlar: arkadaşlar siteyi açalı 1ay bile olmadı ancak maddi imkanlardan dolayı vakit ayıramıyorum. Acil paraya ihtiyacım var! Herşeyi ile veriyorum nerdeyse tüm kategoriler ve ayarlar tamamlandı size içeriğini doldurmak yada bot yaptırmak kalıyor.
Temadan bahsedelim:
arkadaşlar bu temanın aynısını Cbsoft diye arkadaş yapmış ama nedense aylardır kendisine ulaşamadım, bende temayı çok sevmiştim aynısını iyinetten HostingSunucum nickli arkadaşa ücretli yaptırdım, şuanda bu temayı kullanan site sanırım yok! Tüm seo ayarları yapıldı! Yalnız temada ufak tepek tarayıcıdan tarayıcıya kaymalar olabilir onuda size bırakıyorum bunun için birazdaha indirim olabilir.
Site için istenen fiyat: bir düşüncem yok ancak dıkkatlı okuyun ve ücret olarak nekadar hak eder ona göre tekliflerinizi bekliyorum, enyüksek teklifi verene vereceğim
ödeme şekli: arkadaşlar paypalda olabilirdi diyeceğim ancak nakte ihtiyacım olduğu için ptt ile kabul ediyorum.
Msn: [email protected]
[email protected]
Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5