İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizi sitesi olanlar sitenizi makaleler ile güçlendirin

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Dizi siteleri arasında son dönemde ciddi bir rekabet söz konusu. Öne çıkanları belirleyen link vs değil başka detaylar oluyor her zaman.

Sizin sitenizde sadece dizinin videosu yer alıyorsa yenilik için size önerilerimiz var.

Yapabileceğimiz işler:

* Diziler hakkında güncel yazılar hazırlanabilir. Yazılar ziyaretçilerin yorum yapmasını sağlayacak şekilde olacaktır.

* Yeni başlayacak diziler hakkında analiz hazırlanabilir.

* Dizilerin reyting analizi incelenebilir.

* Farklı senaryo sunulabilir ve ziyaretçileri bu konuda aktif edebilirsiniz.

Böylece video izleme dışında özgünlük ile farklılık yaratabilirsiniz.

Ücret:

* 5 yazı 10 TL ( Paket halinde verirmektedir. 2 ila 5 gün arasında sürmektedir.)
* Hangi dizi hakkında yazı olacağını siz seçebilirsiniz yada ben gündeme uygun seçim yapıp yazabilirim.

Ödeme:
İş öncesi alınır.
İş Bankası'na yollanır ücretler.

İyinet üyeliği bulunmayan üyeler aşağıdaki email adresi ile bizlere ulaşabilirler.

Email adresi: [email protected]

Not: MSN kullanmıyorum sadece pm veya yukardaki email adresi ile iletişim kurulmaktadır. İş bitimi raporlar yukardaki adres ile sizin emaillerinize yollanır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5