İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizine Ekleme İşi 2 ayrı Kişiye

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Özel bir klinik sitesini dizinlere ekleticem. 2 kişiye ekletmek istiyorum dizinler ayrı ayrı olsun diye yabancı dizinlerin pr lerinin en az 3 olmasını istiyorum. Bir kişiye yerli dizinlere bir kişiyede yabancı dizinlere ekleme işini vereceğim. Bütçe adam başı 25 YTL dir. Kaç dizini ekleyebileceğinizi pm atın yada cevap yazın. Eklediğiniz dizinlerin listesinide kontrol etmek için istiyorum. Teşekkürler.

Site dmoza kayıtlıdır. Bu yüzden dmozdan veri çeken sitelere eklemenize gerek yoktur.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
vay anasını sayın seyirciler artık adamlar başka forumlardan geliyor konuyu okuyup gel şu foruma ben ordayım itrade im şu kadar diyor. iyinetin hali baya kötü olmuş sanırım. dizine ekliyecek eleman dolardı eskiden buralar ekleme konusu açılır dururdular şimdi hiç yok.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Evet iyinet çöküşte kan ağlıyor... Birşeyler yapmak gerek...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Evet iyinet çöküşte kan ağlıyor... Birşeyler yapmak gerek...
sabah iyi nete giriyorum sahurda :) bakıyorum 3-5 konu ya cevap yazılmış sonra işe gidiyorum. saat 12-13 gibi ordada bakıyorum 1-2 mesaj daha yazılmış. en iyisi diyorum akşam bakalım konulara cevap yazan yada yorum yapan olmuşmu diye o konular hala ilk sayfada. Mesela 3 gündür bi yazı vardı hep yeni mesajların içinde duruyordu :) ilk sayfada kafasına prezervatif takan adam diye sanırım biri uyuz olmuş bende çok uyuz olmuştum silmiş konuyu. Bende diğer web master forumlarına o kadar sık girmiyordum haftada bir kere belki yada googleden bir şey aradığım zaman ama son bir haftadır diğer forumlara daha çok girmeye başladığımı fark ettim. Sanırım hareket olmayan yerde pek fazla kişi durmuyor.

Konu sohbete dönüştü ama dizine ekliyen elemanda çıkmıyacak heralde bizde sohbet edelim :D.

TeQNyC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
my.php

pm attım.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
evet beyler 2 kişi ile anlaştım eğer başka teklifi olanlarda varsa domain kayıt hosting karşılığı eklemek isteyenler pm atabilirler.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
dizinci bulunmuştur ilginiz için teşekkür ederim.

edit : prd ya zaten yazmışım :) hala pm geliyorda okumadan cevap yazdım kusura bakmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5