İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizinlere Ekleyecek Arkadaş Aranıyor.

KaRaDaYı

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sitemi +PR2 Dizinlere Kaydedecek Eleman Aranıyor.

1$'a en çok dizine kaydeden arkadaşla anlaşıcam.

tekliflerinizi bekliyorum.

ByMaDaK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
5 tane eklerim...

eklenecek siteleri senmi vereceksin

PM atarsın birdaha bu sayfaya gelemeyebilirim...

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok tuhaf bir pazarlık inanamıyorum, :)

-biri dizin sitelerine kayit için eleman ariyor ki bu çok aciz birşey olmalı :)
-diğeri 1$ için teklif kabul ediyor.

arkadaşlar alınmayın sizinle sorunum yok sadece çok tuhaf geldi bana :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
çok tuhaf bir pazarlık inanamıyorum, :)

-biri dizin sitelerine kayit için eleman ariyor ki bu çok aciz birşey olmalı :)
-diğeri 1$ için teklif kabul ediyor.

arkadaşlar alınmayın sizinle sorunum yok sadece çok tuhaf geldi bana :)

- birileri yoğun bir tempoda oldukları için zamanlarını dizinlere kayıt ettirmeye ayırmak yerine kendi işlerine ayırıp, ufak meblalar ile zamanlarını kaybetmekten kurtuluyorlar.
- diğerleri, para kazanıyorlar. mesajlarınızın çoğunda parayla alakalı "küçümseme" seziyorum ki bu hiç hoş değil. bu ülkede aylık 150 ytl ile istanbulda geçinmeye çalışan kişiler var. sizin için 1 YTL birşey olmayabilir, başkası için 2 ekmek parası yani 2 gün yaşamanın bedeli olur. sizin için 10000YTL değerlidir, başkası için çekirdek parasıdır.

yani, "insan herşeyin ölçüsüdür." kendi ölçüleriniz ile başkalarını yargılamaktan vazgeçin.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- birileri yoğun bir tempoda oldukları için zamanlarını dizinlere kayıt ettirmeye ayırmak yerine kendi işlerine ayırıp, ufak meblalar ile zamanlarını kaybetmekten kurtuluyorlar.
- diğerleri, para kazanıyorlar. mesajlarınızın çoğunda parayla alakalı "küçümseme" seziyorum ki bu hiç hoş değil. bu ülkede aylık 150 ytl ile istanbulda geçinmeye çalışan kişiler var. sizin için 1 YTL birşey olmayabilir, başkası için 2 ekmek parası yani 2 gün yaşamanın bedeli olur. sizin için 10000YTL değerlidir, başkası için çekirdek parasıdır.

yani, "insan herşeyin ölçüsüdür." kendi ölçüleriniz ile başkalarını yargılamaktan vazgeçin.

birilerini bozmaya çalışıpta kendini ön plana taşıma, ön planda olmak istiyorsan icraatlerini deneyebilirsin.

benim öyle niyetlerim yok sadece bana tuhaf geldi. 1 dolarlık alışveriş anladınmı?
sorunun neyse bende yok iyi günler

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
kendimi ön plana taşıma gibi bir gayem neden olsun, öyle olsa sizin yazdığınız mesajı ben yazmış olurdum.

tuhaf gelecek birşey yok, 1$'a bu işi yapmak için teklif gelirse demek ki o kişi için 1$ kazanmak önemlidir. bu kadar basit.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İsteyen istediği işi, istediği ücrete yaptırmaya hakkı vardır. Buna bence kimse karışmamalı.
Hele bu fiyata bu işi kabul edecek birisi de varsa hiç kimsenin başka birşey söylemeye hakkı yoktur diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5