İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizinlere site kaydı yapacak eleman arıyorum

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 siteyi yerli veya yabancı dizinlere ekleyecek kişi arıyorum.
Lütfen "şu kadar dizine, şu kadar paraya, şu kadar sürede eklerim" diye açık ve net fiyat/tarih belirtiniz.
Süre önemli değil. Hatta zamana yayılması benim de işime gelir. Ama belirlenen zaman dilimi sonrasında ayrıntılı bir şekilde eklenen dizinler için rapor almam gerekir.

Not;
Bugüne kadar burda bu ve benzeri iş yaptırırken daima ücretin yarısını peşin ödeyerek çalıştım. Diğer konularda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama malesef bu dizin ekleme hususunda kimseden memnun olmadım. Ya bazıları 3-5 dizine ekleyip bıraktı, ya da bazıları hiç başlamadan kaçtı. Dizinlere site eklemek gerçekten sıkıcı bir iş, bunu kabul ediyorum ama lütfen kimse altından kalkamayacağı taahhütlerde bulunmasın. Elimde submiteaze gibi bu işi ultra kolaylaştırıcı bir program (isteyene 50 dolara satarım, sitesinde 64 dolar) olmasına rağmen açıkçası 5 dizine ekledikten sonra sıkılıyorum ben. Madem ki burda harçlık çıkarmaya çalışan bir öğrenci iş gücü var, bunu kullanayım dedim. Altını çizerek söyleyeyim; ya verdiğiniz fiyata vadettiğiniz kadar dizine site ekleyin, ya da hiç fiyat vermeyin. İşi aldıktan sonra 1 hafta içinde toz olanlarla vakit kaybetmek istemiyorum. Bu kez ödemeyi ancak ve ancak raporu aldıktan sonra yapacağım. İsteyene yabancı dizin listesi de veririm. (Yerli dizin listesi yok)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5