İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizivio Video Player ! (Çok Özel Bir Player Reklam Özellikli) Satışta!!!

flash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bir kaç hafta önce ön bilgilendirme yaptığım video player satıştadır.
DiziVio Video Player Özellikleri -

Tek video player 2 özellik : Dizivio hem çoklu video oynatımı için hem de tek bir video oynatımı için geliştirilmiştir. Bir video eklediğinizde bunu otomatik olarak algılayıp kendisi tek video moduna geçer. İsterseniz manuel olarak da part özelliğini kapatıp açabilirsiniz.

Özel Part Özelliği : Xml dosyasına sınırsız sayıda video ekleyebilir ve bunu tek bir video player içinde oynatabilirsiniz.
Part özelliğini ister dizi partları için ister büyük boyutlu filmleri sorunsuzca parçalara bölüp kullanabilirsiniz. Part özelliğinin bir faydası da küçük boyutlu dosyaların daha hızlı yüklenip daha akıcı bir izleme olanağı vermesi.

Video Öncesi Tanıtım : Video öncesi tanıtım amaçlı bir resim dosyası veya swf dosyası atayabilirsiniz.

Hafif Bir Player : Sadece 48 KB! Hafif vektörel dizayn sayesinde boyutlandırma sonrası pixelleşme sorunu yoktur.

Özel Reklam Modülü: Kullanıcı rahatsız etmeyen text reklam özelliğidir. Her Part için ayrı reklam ekleme özelliği vardır. Reklam modülünü ister kullanıcının kapayabilmesini isterseniz de kapatamayacağı (zorlamalı mod) şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz.

Sağ Tık Menü : Sağ tık menüde geniş bir fonksiyon listesi mevcuttur.
Oynat/ Durdur, önceki bölüm sonraki bölüm, sesi kapat aç gibi temel fonksiyonlar dışında , Görüntüyü ekrana sığdır, genişlet, iki kat büyüt, orijinal boyut , Tam ekran yap gibi Video ile ilgili ek özellikler mevcuttur.
Bunlara ek olarak ; sağ tık menüde kendi sitenizin ismi ve linki mevcut olacaktır.

Video Paylaş Özelliği : Yine rahatça ayarlayabilceğiniz video linki embeded kodu kopyala, ve arkadaşına gönder özellikli paylaş fonksiyonu mevcuttur. (Php dosyası verilecektir.)

Akıllı Url Yapısı : Flashvars ile js’lerler uğraşmak yok!. Klasik swf embedded kodlarında movie kısmına yazarken sadece xml dosyasını belirtmeniz yetecek.
Örn: dizivio.swf?dizi=videoismi.xml

Optimize edilmiş buffer süresi: Ortalama olarak videoyu yükleyen kullanıcının hızı ile orantılı otomatik bir buffer süresi belirlenir. Böylece hızdan kaynaklanan takılmalar en aza indirilir.

Geniş Format Desteği : FLV / H.264 formatındaki tüm videoları oynatır. MP4, M4V, M4A, MOV, Mp4v, F4V, FLV formatları flash playerin desteklediği formatlardır.

Video Hatırla Özelliği: Bu özellik sayesinde bir kere yüklenen videoyu tekrardan yüklemez yüklenen yerden buffer etmeye devam eder bu da hız ve performansı arttırıcı bir özelliktir.

Otomatik İlerle Özelliği: Partlar arasında bir part bittiğinde diğer parta geçişi otomatik yapabilirsiniz .Ya da bu özelliği kapatabilirsiniz.

Özel Kısayol Tuşları : Kullanıcıların bilgisayardaki video playerlarda çokça kullandığı alışkanlık ettiği klavye tuşları DiziVio’da da mevcuttur.
Enter –Tam ekran, Space – durdur/oynat , Backspace – Başa Sar (Replay)

DEMO

Tek domain lisans Fiyatı 75 TL
Ödeme : Garanti Havale

Almak istiyenler Pmle bana ulaşabilir. Süreç şu şekilde işleyecek, Talep edersiniz ,ödeme geçilir ( ödemede mutlaka ne hizmet aldığınızı yazın), Lisanslama işlemi ardından Paket içerik şeklinde Teslim Edilir Player.

Paket içeriği ;

Dizivio Video player swf
Örnek xml dosyası (demodaki)
örnek html sayfası
Kullanım ve özellikleri içeren Pdf dosyası

Herkesin özel bir seri-no su olacaktır xmlde seri no yu yazmayı unutmayınız gerekli alana, aksi takdirde player kullanılamaz.

Basit bir müşteri paneli yapılıyor. bittiğinde satın alan kişilere burdan giriş bilgileri verilecektir. Ordan olursa güncellemeler ve gerekli desteği alabilirsiniz.

Not: satılan video player dır. entegrasyon işlemleri size kalmıştır. Fakat manuel kullanımı da gayet basittir.

Teşekkürler.

Gelecek Projeler

-Müzik Player.
-Farklı bir video player.
-Dizivio v2.

kayfe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
slm ustadım kısa süre de iletişime geçelim ya özel yazarsınız ya da bunu alırım

slm ustadım kısa süre de iletişime geçelim ya özel yazarsınız ya da bunu alırım

detaylar için Pm attım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi