İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dj tiesto

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
zaten böle komik 300-500 rakamlara satmamın imkanı yok, değerli yorumlarınız için teşekkür ederim domain hariç site zaten ayda 400-500 getiriyor

olcaymy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.sedo.com/search/details.php4?domain=djtiesto.de&tracked=&partnerid=&language=e

buna bakarsan analrsın ederini bu kadar diyeyim 200 300 dolar nedir ki?
ceza mıi bu Tiesto dediğin adamın domainin bu kadar az etmesi imkansız gibi bence :)

Dostum yüksek fiyat isteniyor diye domain o kadar edicek diye birşey yok.Keşke etse de arkadaş daha çok kazansa ama yabancı piyasada sizinde bildiğiniz gibi .org uzantıları tutulmaz. .com/.net/.info olsa orada piyasası var.Neden yabancı piyasayı örnek gösterdiğime gelince.Şöyle ki; şimdi arkadaş çıkartsın bakalım tr forumlarda satıyorum diye sizce ne kadar verirler burada?En fazla verecekleri 30-50 ytl arası..Tekrar söylüyorum keşke daha çok fazla para etse ama malesef,tabii bu benim şahsi fikrimdir.Bu arada djtiesto.biz şuan da da boş bilmem anlatabildim mi?

Edit: bu yazdıklarım sadece domain için söylenmiştir.Biraz önce google aramalarında inceledim de, site olarak çok iyi durum da.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5