İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DLDBilisim.Net Hosting,Domain,CS Server,Radyo, En Ucuz Domain Kayıtı DLD Bilisim

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu Durumda Eskiden Yaşanan Bazı Olaylar Nedeniyle O Hal Almıştır.

Benim Sorumlulugum Dısı Ben Calisan Bir Elemanım Ki

Buğün http://www.phplivesupport.com/ Siparişimizi Verdik Onay Beklemekteyiz

Ben doyurucu cevaplardan hoşlanırım. Bu cevap beni tatmin etmedi. Zaten bir cevap beklemek için yazmadım bu mesajı. Siz diyorsunuz ki "ben sorumlu degilim." Yalnız sorumlu degilseniz burada firma adını kullanarak hangi hakla yazı yazıyorsunuz bunu merak ettim.

Hadi eski çalışanınız size marez içerikli bir script kurdu diyelim. Sizin bilgi düzeyiniz nedir ? siz bu işi bilmiyormusunuzda bunda hemen önlem alma gereği duymuyorsunuz.

Eleman olarak seviyenizi söylerseniz. Bende ona göre sorular doğrulturum size.

D

DLDBilisim

Misafir
Tamam Düzelteyim Ozaman Ki İyi Anlamanız Dileğiyle

Firma Daha Önceden Hüseyin Vuruşkan Adlı Eleman İle Calisiyormus Sonra Bir Tatsızlık Mevzusu vs..... Sistem Kuruldu Ve Ben Geldim Şimdi Yönetim Bende Ve Kapatılması Gerekli Eksikleri Kapatmaya Calisiyorum Ki Herşeyin Zamanla Düzelteceğime İnandıgım İçindir Bir Canlı Destek Scripti marez İçeriyor Ben Yeni Sipariş Veriyorum O Gelinceye Kadarda Bunu Kullanma Niyetindeyim

Umarım Tatmin Olmussunuzdur...

Teşekkürler

marquis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olay bizim tatminiyetimiz değil , sizin sitenizdeki hataları uzman gözüyle bakarak düzelttirmek. gözden kaçırdığınız yerler varmış,düzelttiniz.

hayırlı satışlar dilerim.

hamzaydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok iyi ve kaliteli bir firma teknik destek çok iyi fiyatlarda hesaplı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5