İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DLE Bot Yazacak ?

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba arkadaşlar,
dle bot yazabilecek arkadaş varmı ?

NOT : Kesinlikle öncelikle demo yapılır bak kardeşim sorunsuz videoları çekiyor der sonrasında benim siteye entegre ederiz. videolar çalışması lazım yoksa botu almam lütfen bu uyarıya uymayanlar tekliflerini vermesin. Ödeme iş sonu gerçekleştirilecek demoyu gösterip çalıştığını gördüğümde hemen ödemeyi geçip siteme kurarı.Fiyat olarak pm atınız lütfen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
bende bi dle botu var ama her siteye oluyor mu bilmiyorum, istersen göndereyim dene bi

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bende bi dle botu var ama her siteye oluyor mu bilmiyorum, istersen göndereyim dene bi

hocam çekeğim site dle değil ama. dediğiniz bot düşündüğüm ise sadece dle sitelerinden çekiyor. dediğim gibi değilse yollarsanız sevinirim bir inceleyim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
hocam çekeğim site dle değil ama. dediğiniz bot düşündüğüm ise sadece dle sitelerinden çekiyor. dediğim gibi değilse yollarsanız sevinirim bir inceleyim.

arkadaşa bot lazım biri yapabilir mi lütfen :D
bendeki sadece dle den çekiyor
bi arkadaşım bot yapıyor ama 100 den aşağı fiyat vermedi bana şimdiye kadar
msn mesaj atarım onun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5