İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz a Kayıt İçin Yardım.

ozan@

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar selam. dmoz a benim siteyi kayıt etmeye çalışıyorum ama olmuyor en son 1 ay önce denedim ama bir gelişme yok. Dmoz a kayıt konusunda bana yardımcı olacak arkadaşlar varsa bana pm ile yada msn ( [email protected] ) den ulaşabilirler.

Not: Gereken yapılacaktır.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bende gerekini yapardım ama yapmıyorum:D:p

siteyi buraya yazarsanız hangi bölüme eklemek istiyorsanız size eksikleriniz söyleyebilirz :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
arkadaşlar selam. dmoz a benim siteyi kayıt etmeye çalışıyorum ama olmuyor en son 1 ay önce denedim ama bir gelişme yok. Dmoz a kayıt konusunda bana yardımcı olacak arkadaşlar varsa bana pm ile yada msn ( [email protected] ) den ulaşabilirler.

Not: Gereken yapılacaktır.

Kayıt konusunda sana sadece TAVSİYE verebilir verecek olan insanlar başka birşey beklemeyiniz bence ...

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dmoz artık umrumda değil benım çünkü ;
1 yıllık bir hiçbir spam vs. olmayan tertemiz sitemi onaylatmaya çalışıyorum fakat bir türlü onaylanmadı aylardır.İlginç olanı ise o kategoride 100 den fazla site olması , yani ben o kategorinin önde gelen sitelerindeım fakat alınamıyorum ama dandirik bir sitemynet spmalı sayfası kabul edılıyor bunu anlayamıyorum...
Artık bence dmoza ancak gereken yapıldığı takdirde rahat giriliyor

mdaltyapi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dmoz internetin önünde koca bi taş tır.Editörlerin neye göre site değerlendirdiğini kendilerininde bilmediğine eminim.Dmoz için internet kütühanesi kalitelki içerikler v.s deniyor fakat dmoz da arama yapan varmıdır acaba yada dmoz dan hit alan?Backlink ten başka işe yarıyormu dersiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5