İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz a ücretli kayıt yapabilecek olan!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Diğer bir platformda yazdım burayada yazıyorum:

2 kaliteli, özgün sitemi dmoza defalarca önermeme rağmen onaylamıyorlar.Millet blogspot,tripot,... doldurdu dmozu, bir siteyi 3 kategoriye ekleyen var biz bi türlü ekletemiyoruz.
2 siteyi vereceğim kategorilere ekleyebilecek birisini arıyorum.4-5 ayda orda kalma garantisini verebilecek.Bütçe sorun değil, ne ise ödenecektir.
Konuyu farklı alanlara çekmeyiniz, kimsede üzerine alınmasın.Cevap yazmak zorunda değilsiniz.
İş gayet açık, ücretiyle birlikte teklif bekliyorum.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Yapacak birşey yok, ben bu siteleri öyle yada böyle ekleteceğim iş inada bindi

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Ticari bir site yaptım, kendime ait değil bir müşteriye elektrik sektöründe hizmet vermekte ve resmi bir kuruluş ama buna rağmen bir türlü dmoz a siteyi ekletemedim. Gerçekten çok üzücük bir durum. Kolay gelsin selim

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Dmoz'a ekleseniz ne olur eklemeseniz nolur.Özgün içeriğiniz varsa hiç gerek yok.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
hocam eğer eklete bilirsen izlediğin yolu banada pm atarmısın. (Yani parayı kime verip ekleteceğimizi :) )

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dmoz'da bir bölüme bakan bir kişi link karşılığında bölüme ekliyor. Biz kendi sitelerimizi sunduğumuzda copy içerik diyor gelde çıldırma ben kitapdan elimle yazdım bilgilerin diyor çalıntı içerik. Kendi sitesi ile aynı katagoride bulunmamız ve kendi sitesiniz orada olmasından dolayı sitelerimizi kabul etmiyor bu oğlan.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
AlemTurk kardeşim bende GEBZE'denim.Bu adamları bulup dövelim en iyisi :)
Bu arada neden profilindeki web siteniz kısmında DMOZ yazıo :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saldıracak insanlara yol gösteriyo, diyoki yiyosa dmozu kapat diyo Alemturk o profilde :)

Sağolsun diğer forumda bir arkadaşa pm ile site adresimi gönderdim, o kategorinin moderatörü ve sitem oldukça özgün olarak o alanda da fazla site olmadığından ekledi, eklenecekte bir siteydi yani, kolpa yok ortada :)

Parayla ekleyecek türklerde de bulabilirmisin aceba merak ediyorum gerçekten selim61.

E

Ephitet

Misafir
Konuların açılış tarihlerine bakın lütfen, iki yıllık konuları nasıl bulup hortlatıyorsunuz tebrik ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5