İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz'a Başvuru Yapanlar Yazın Yorumlayalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ufak çapta bir dmoz editörü olarak sizlere elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum. Kesinlikle hangi kategoride editör olduğumu sormayınız. Aşağıda vereceğim şablona göre ister özel mesaj ister konu altına yorum bırakarak ulaştırabilirsiniz. En kısa zamanda geri dönüşler yapılacaktır.

Şablon :

Site Adresi :
Başlık :
Açıklama :
Gönderdiğiniz Kategori :

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba fırtına talibindeyim :)
özelden gönderdim.

freddie80

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ufak çapta bir dmoz editörü olarak sizlere elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum. Kesinlikle hangi kategoride editör olduğumu sormayınız. Aşağıda vereceğim şablona göre ister özel mesaj ister konu altına yorum bırakarak ulaştırabilirsiniz. En kısa zamanda geri dönüşler yapılacaktır.

Şablon :

Site Adresi :
Başlık :
Açıklama :
Gönderdiğiniz Kategori :

Site Adresi : www.yenipad.com
Başlık : Yeni ipad Blog
Selam DMOZ adaha başvurmadım sizce hangi kategoriye nasıl bir açıklama ile başvurmalıyım

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi : http://gidilecekmekanlar.blogspot.com
Başlık : Gidilecek Mekanlar
Açıklama : Gidilecek yerler hakkında bilgi edinebileceğiniz bir site.
Gönderdiğiniz Kategori : Top
: World
: Türkçe
: Eğlence ve Yaşam
: Tatil ve Yolculuk
: Gezi Rehberleri

Hatırlamıyorum ama 3 kere başvurdum sanırım. Hiçbir geri dönüş alamadım. Aynı kategorideki sitelere bakınca neden onaylanmıyor benim sitem aklım almıyor. %100 özgün yazı ve pr4. Birçok kelimede google da ilk sırada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5