İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmozla ilgili sorularım.

P

Paraemon

Misafir
Mrb ,

Ben yabancı bir sitem için Dün başvurdum ve çok hızlı bir şekilde kabul edildim.
Yani dmozda sitemi daha göremedim fakat tekrar başvurdugumda bugün Site Exists diyor...

Kabul edildi ama daha listeye mi yansımamış oluyor ?
Dmoz'a eklendikten sonra hit çok farkediyor mu ? PR farkediyor mu ?

tşkler

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paraemon' Alıntı:
Mrb ,

Ben yabancı bir sitem için Dün başvurdum ve çok hızlı bir şekilde kabul edildim.
Yani dmozda sitemi daha göremedim fakat tekrar başvurdugumda bugün Site Exists diyor...

Kabul edildi ama daha listeye mi yansımamış oluyor ?
Dmoz'a eklendikten sonra hit çok farkediyor mu ? PR farkediyor mu ?

tşkler
hit olarak pek katkısı olmuyor ama dmoz scriptini kullanan sitelerden ve dmoz dan direk backlink alabiliyorsun. Bundanda önemlisi Google Directory (http://directory.google.com) da yer alman PR değerin için yararlı olacaktır. Bulunduğun kategoriyle ve pr değerinle doğru orantılı olarak burada yükselebilirsin.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Paraemon e Exists bu siteniz eklenmistir, onay bekleniyor anlamına gelir. 2 kez eklemeye calısmıssın dimi. onay verilirse o zaman asıl eklenmis olur suanda siteni onermissin onlarda kayıtlarına almıs.site zaten var beklemede demis işte oke

P

Paraemon

Misafir
Evet , şuanda dmoz'da ilgili kategoride listelenmiş durumdayım.

Peki google Directory'de ne zaman listelenmiş olur ?

tşkler

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim bir kere bi sitem, "exists" yazisindan 7 ay sonra eklenmisti, insallah ayni durum sana da olmaz.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir özelliği daha var, google'da arama yapıldığında google önce buraya bakıyor ve sitenizi arama listesinin en üstüne alıyor. Siteyi belli aralıklarla önbelleğe almasıda ayrı bir güzellik.

P

Paraemon

Misafir
Herkese tek tek teşekkür ederim.

Can , Sitem şu anda listelenmiş durumda.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buna cok sevindim . hayirli olsun

B

Baria

Misafir
peki benim sitemi geçen gün dmoz a başvurdum kabul ettiler 1 günde . bu directrory.google la çıkmak ne kadar sürer ? yada boyle siteler varmı ?

D

devrimergin

Misafir
Arkadaşlar bende bir sitem için dmoza başvuralı neredeyse 2 ay oldu türkçe siteler için 3 ay beklersin dediler tamam bekliyorum ama bana incelenecek siteler arasına alındı tarzında bir mail gelmedi sizce bu durum normalmi?

B

Baria

Misafir
dmoz dan mail gelmez zaten sana eyer eklenmiş ise kendi katagorine bakıcaksın ve orda gorebilirsin eklendigini

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paraemon
sen başvurunu dmoz da ing sindenmi tr dilindeki sayfasındanmı yaptın?
Teşekürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5