İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★★★ Dofollow Keyword Çalışması ★ Anahtar Kelimeler'de tavan yapın ★★★

SiteYardim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

r10 Multi KoNU:
http://www.r10.net/sosyal-link-bors...ile-uyumlu-973397339733-a.html#post1067923318

★ Yeni Paket 4 Çıkmıştır !!! ★

Çalışmaların Tamamı Dofollow Keyword Çıkışlıdır !!!

Farklı Proxylerle Ücretsiz Gönderme Seçeneği !!!

İşlem Sonu Ücretsiz Gelişmiş Premium Pingleme Hizmeti !!!

xyz İçerikli Sitelerinize Farklı Paket seçenekleri ile Çalışmalar uygulayabiliyoruz.Lütfen detaylı pm isteyiniz.

Son güncelleme ile bizimde makale listemiz yenilendi.Etkili çalışma stratejilerinden biri olan Dofollow makale backlink uygulamamızı güçlendirdik.Artık dahada etkili.
Doğrudan dofollow link çıkışı vererek , anahtar kelimelerinizi yerlerinden oynatıyoruz.Full anahtar kelimeye yönelik çalışıyoruz.

397406.jpg

Hedefimiz daima yukarıları..
Rakipleriniz'den bir adım daha önde olun..

İçinde bulunduğumuz yoğun rekabet çağında, rakiplerinizle çok daha fazla "ilgilenmeniz" gerekiyor.
Onları çıldırtıp saç baş yoldurtamıyorsanız, pek yakında onlar sizinle "ilgilenecek" demektir.
Onlar bizimle ilgilenmeden,biz onların icabına bakalım.Nedersiniz?​

FULL Anahtar kelimeye Yönelik Çalışıyoruz..

Fiyatlar tek paket , tek site için geçerlidir.
arti.png
Paket 1 : 100 Dofollow Makale 5 TL
arti.png
Paket 2 : 250 Dofollow Makale 7 TL
arti.png
Paket 3 : 400 Dofollow Makale 10 TL
arti.png
Paket 4 : 400 Dofollow Makale + 50 Thumblr Dofollow Makale + 50 Blogspot Dofollow Makale 15 TL

Listeler Wiki değil tamamen makale sitelerinden oluşmaktadır.
Makaleleriniz SEO uyumlu hale getirildikten sonra işlemlere başlanmaktadır.

Göndermeniz Gerekenler
choose_flight-h.png
Site Adresiniz
choose_flight-h.png
Makale Başlığınız
choose_flight-h.png
Sitenize ait makaleniz (makale içerisinde 1-2 veya 3 adet anahtar kelimeniz geçmelidir)
choose_flight-h.png
Anahtar kelimeniz
choose_flight-h.png
Mail adresiniz

report.png
Raporlama Süresi : Gün içi - Max. 2gün

whos_online.gif
İş Alımı : AÇIK
im_skype.gif
email.png
Mail
:[email protected]
master.png
Ödeme Yolları: Garanti Bankası , İş Bankası , Paypal , Şans Oyunları(nesine.com)

W-S Üzerinden , Daha önceki ve r10 yeni yazılı referanslarımızdan bazıları :

İmleme ve Seo uyumlu Forum tanıtım uzmanı Degauss Arkadaşımızın o değerli yorumu.Teşekkür ediyorum kendisine.
İş ahlakı oldukça yüksek bir arkadaşımızdır.
Hayırlı satışlar dilerim.
Raporu aldım, oldukça detaylı ve bol hediyeli olmuş. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. :) birlikte sürekli çalışmak dileğiyle. Daha hızlısını görmedim :)

Kolay gelsin.
Paket 1'i satın aldım ve çok hızlı hizmet verildi. Raporumu da aynı gün aldım. Hediyeler için de çok teşekkürler hocam. Sizinle çalışmak güzel :)
Vallahi Bravo İşi Vereli 1 saat Olmadı raporu aldım ve linklerin bir çoğunu inceledim çok temiz bir çalışma olmuş sitelerim için faydalı olacağını düşünüyorum elinize, emeğinize sağlık. Çalışma yaptıracak diğer arkadaşlara BacklinkHizmet' İ Öneriyorum.
Arkadaşla ilk çalışmamızdı eline sağlık güzel iş çıkartmış + hediye wiki için teşekkürler kardeşim.
bu fiyata bu çalışma çok uygun tavsiye ederim backlinkhizmet e teşekkürler
İlk Çalışmamız İyi Ve Kaliteli Bir Hizmet Çıkarmış Emeğine Sağlık teşekkür ederim.
Rapor Hızlıca Elime Ulaştı Titiz ve temiz bir çalışma olmuş. Teşekkür ederim.
Merhaba Konu Altında Ücretsiz Paket 1 Çalışması Yaptırıldı Sonuçları Gönderdi Fazlası var Eksiği Yok İşinde Uzman Birisi Güvenle Çalışabilirsiniz.. Bu Arada Tekrar Ücretsiz Seo İçin Tşk Ederim
Dip Not : Arkadaşla İlk Defa Çalıştım. Diğer Referanlarıda Göz Önünde Bulunduracak Olursak Sağlam İş Yaptığını Rahatlıkla Anlayabiliriz.
Hayırlı işler. İlgili ve bilgili bir arkadaştır. Gönül rahatlığı ile iş verebilirsiniz.
Raporumu şimdi teslim aldım gerçekten özenli ve güzel çalışılmıştır. Etki göreceğime inanıyorum teşekkürler
Raporlarım ulaştı temiz bir iş oldu. Teşekkür ederim.
Sağolsun arkadaştan paket 8 i istemiştim. Hemen yapmış. Rapor hızlı bir şekilde gönderildi.Dediği işi dediği zamanda yapan bir arkadaştır. Kendisine teşekkür ediyorum
yarım saat içinde raporumu teslim aldım. arkadaş hediyesiyle birlikte göndermiş. umarım faydası olur.
teşekkür ederim.
Paket 3 istedim, pakette 2 paravan blog bulunurken arkadaş 5 paravan blog oluşturup gönderdi. Son derece hızlı ve başarılı bir çalışma oldu. Teşekkür ederim.
lqa Nickli Üyeden Alıntı
100 adet İmleme için görüşmüştük 200 adet imleme ve 100 adet backlink çalışması yapmış sağolsun.websitem eski bir site olmasına rağmen sitemde Optimizasyon altyapısı yok ve sitem hatalarla dolu ama çalışma yapmış olduğumuz bir kelimede 1 hafta içinde 2. sayfaya çıktık.teşekkür ederim
Çalışma yaptırıldı, raporu gönderdi. Hayırlı satışlar hocam..
Çok ilgili bir arkadaş.hizmet için teşekkürler
raporlar elime ulaşmıştır. dediği günde göndermiştir. teşekkürler.
SERHATT Nickli Üyeden Alıntı
Güvenilir İlgili Temiz iyi bir arkadaş...verdigim ücretin üstünde hizmet sağladı Tavsiye ederim.... Teşekkurler...
TeoriHosting Nickli Üyeden Alıntı
İmleme çalışması yaptırıldı hızlı raporlama Güvenilir bir arkadaş
lqa Nickli Üyeden Alıntı
100 imleme çalışması için anlaşmıştık 200 yapmış 100 de backlink yapmış sağolsun.yapmış olduğumuz 1 kelimede, 4 günde 2. sayfaya çıktık.teşekkür ederim
MDs Nickli Üyeden Alıntı
Güvenilir bir arkadaş.Düşünmeden ticaret yapabilirsiniz.
TunY Nickli Üyeden Alıntı
arkadaş 1hafta gibi kısa sürede istedim kelimeyi ilk sıraya cıkardı
depekoylu Nickli Üyeden Alıntı
backlink ve imleme yaptırdım. sorunsuz yaptı ve raporunu gönderdi. güvenilir herkese tavsiye ederim
TasarımDestek Nickli Üyeden Alıntı
Kaliteli hizmet hayırlı işler kolaygeslin
piriyatel Nickli Üyeden Alıntı
Biraz daha sitemi toparlayim bende bir paket alacam herkes alıyor
MDs` Nickli Üyeden Alıntı
Logo Karşılığı Sosyal İmleme Yapıldı.Teşekkürler
TunY Nickli Üyeden Alıntı
çok teşekkürler sitem 7. sayfadan 1. sayfaya cıktı eline sağlık.. raporu da teslim aldım.
travmatik Nickli Üyeden Alıntı
imleme ve backlink çalışması paketi satın alındı,rapor bekleniyor.Arkadaşa çalışmalarında kolaylıklar dilerim.
RedStaR Nickli Üyeden Alıntı
Hayırlı satışlar....hizmet güzel...
hitmans58 Nickli Üyeden Alıntı
Daha Öncede İş Yapmıs Oldugum Güvenilir ve Kaliteli Bir Arkadastır Hayırlı Satıslar
hitmans58 Nickli Üyeden Alıntı
Rica Ederim Verdiginiz Hizmetten Gercekten Cok Menmunum Başarılarınızın Devamını Dilerim
SERHATT Nickli Üyeden Alıntı
İmleme Hizmeti Alınmıştır... Güvenilir Hızlı.. Tavsiye ederim.. Teşekkurler..
evillord Nickli Üyeden Alıntı
rapor teslim alınmıştır titiz çalışma teşekkür ederim.
Ve daha birçok referans...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5