İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Doğal Backlink Almanın 20 Yolu

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
çok güzel tespitler, zaten üzerine düşünce ve farklı birşeyler üretince gerisi geliyor, sabır çok önemli.

çok uzak bir tarih olmasa da bu işlere girişirken sanırım birçok yerde bu tarz açıklamalar-yazılar yer almıyordu, yeni arkadaşlar bu açıdan çok şanslı, tabi metni iyice okuyup derin anlamına ulaşabilirlerse :)

klavyene sağlık eif.

futli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında hepimizin bildigi ama birtürlü işimize gelmedigi için ugraşmadıgımız bilmiyormuş gibi yapıp teşekkür mesajı atıp sonrada 1 saat içinde kaçbin backlink atabiliriz spam sitelere,botumuzla hangi güncel siteden yeni konular çekeyim deyip sitemizin başına geçiyoruz.
Yinede teşekkürler elif birkaç dakika gözümüzü açtıgın için.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
bu konuda bir yerde cevabım olduğunu hatırlıyorum. tekrar okuduğumda aynı şeyleri düşündüğümü de farkettim. hiçbirini yapamadığımı da... hevesim kaçıyor bir süre sonra. motive olamıyorum.

warestr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makaleyi geçte olsa gördüm ama çok şey kattı. Teşekkürler.

MertK4

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sana rep mep yok eif; milletin gözünü açıyon öyle...
Sonra herkes başımıza seo uzmanı, seo uzmanının ta kendisi, işte seocu olup; külah gibi takılıyor.
İnsanları anlış bilgilendir sen en iyisi mi...

Copy paste en iyidir; footerlare spam kelimeler yaz, kendi adsense reklamına tıklamak hitini artırır filan de.

Sonra yakınıp duracağız 3-5 liraya tostcudan sonra, 3-5 liraya somuncu seocu da çıkacak başımıza.

Geleceğimiz açısından mesajının tekrar gözden geçirilip, editlenip silinmesini saygılarımla arz ederim.

imza - yaz yağmurunda banyo yaparken sabunlu kalan adam

Copy - pase Yani Alıntı İçerik Bulundurmak İyimi ? :) Sen Dilekcemi Yazıyorsun Öyle Saygılarım Arz Ederim Kaymakamım :D Güldürdün Beni Çocuk :)

phobosSonic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler, gerçekten biraz sabır ile olamayacak şey yok. en temiz yoldan backlink almanın yolunu anlatmışsınız :)

optimizator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. "Bize link verin" bölümünüz olsun:
-----------------------------------------------
Güzel bir konu fakat maalesef, türkiyede bu işler henüz bebek gibi emekleme aşamasında..
Veya sitesinin optimizasyonu sıfıra sıfır, backlink çalışması yapıyor...Bu da bir naturel
yaklaşım...Tabiki belli bir süre sonra,indexde vs olmayınca ancak anlıyor...Bunlar çook
bilmiş site dizayn webmasterların işi çoğunlukla...
Bize link verin bölümü ise sadece,hotel sektöründe vs. var diğerleri işde eele..
Yabancı sitelerde arama kelimelrinde 10 000 aramaya kadar gidebilirsiniz
bizde ise en üste googlede 50 000 sonuç bulundu diye yazar..1000 de kesip
atılmış google tarafından.. Bu kadar izahat yeter sanırım. :ağla: :(

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dersler, kurumsallaşma çalışmaları, işler, projeler, gönül mevzuları, hayaller bla bla bla bi dünya şey arasında makalelerini okumak için zaman ayırdığım nadir yazarlardansın [MENTION=6538]Eif[/MENTION]. Tanımam bilmem seni ama iyinetten transfer etmek istediğim, tanışıp bilgilerinden istifade etmeyi arzuladığım çok ama çok az insandan birisin... Tebrik ediyorum seni ve başarılarını diliyorum... Gerçekten güzel makaleler...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Dersler, kurumsallaşma çalışmaları, işler, projeler, gönül mevzuları, hayaller bla bla bla bi dünya şey arasında makalelerini okumak için zaman ayırdığım nadir yazarlardansın [MENTION=6538]Eif[/MENTION]. Tanımam bilmem seni ama iyinetten transfer etmek istediğim, tanışıp bilgilerinden istifade etmeyi arzuladığım çok ama çok az insandan birisin... Tebrik ediyorum seni ve başarılarını diliyorum... Gerçekten güzel makaleler...

İlginize teşekkürler. Çok sayıda mail geliyor bu yazıları okuyan insanlardan, herkese geç de olsa cevap vermeye çalışıyorum. Bu aralar yoğunluğum nedeni ile de fazla uğrayamıyorum. Mail adresim profilimde yazıyor yardıma ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz. (transfer mevzusunu pek anlayamadım :D)

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şaka yoluyla hayranlığımı ifade etmek içindi :) hakikaten çok faydalı paylaşımlarınız hatta hemen hepsi sık kullanılanlarda ve forum dışındaki birçok arkadaşıma "olumm şunu okumadann başlamayasın haaaa!" diye tembihliyorum :) teşekkürler güzel paylaşımlarınız ve ilgi alakanız için... Bir iki ay içerisinde sizi yardım isteklerim ve sorularımla rahatsız etmeyi düşünüyorum (yorumunuzdan cesaret alarak :) bkn: @YüzsüzİnsanProfili :)) Tekrar teşekkürler :)

gsiso

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok Güzel Olmuş Hocam Forumlara Üye Olup İmza Kısmına Sitemizi Yazsak Ne Olur Sakıncası Olurmu

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogunuz

[MENTION=6538]Eif[/MENTION] sizin bir blogunuz vardı diye hatırlıyorum. Bir ara sık kullanılanlardaydı, sık sık bakardım lakin unutmuşum. Profilinize baktım göremedim pm atacaktım rahatsız etmek istemedim. Madem öyle de rahatsız edecem öyle de konu güncellensin dedim :) özelden yada burdan adresi gönderebilirseniz memnun olurum... Şimdiden teşekkürler

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
[MENTION=6538]Eif[/MENTION] sizin bir blogunuz vardı diye hatırlıyorum. Bir ara sık kullanılanlardaydı, sık sık bakardım lakin unutmuşum. Profilinize baktım göremedim pm atacaktım rahatsız etmek istemedim. Madem öyle de rahatsız edecem öyle de konu güncellensin dedim :) özelden yada burdan adresi gönderebilirseniz memnun olurum... Şimdiden teşekkürler

Ben o blogumu bir süredir güncellemiyorum bu nedenle değişen bir durum yok. SEO konuları ile ilgili olan blogdu sanırım??

Yeni blog olursa size bildiririm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5