İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Doğru insanı bulmak

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Doğru insanı bulduğunuzdan nasıl emin olursunuz ?
gördüğümüz an işte bumu diyerek ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bunu diyebilmek için insanın sağlıklı olması lazım.
Örnek verecek olursak dişi ağrıyan birisi doğru seçim yapamaz.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bulduğunu sanıp aldanmak daha kötüdür sanırım bulamamış olmana sevinmelisin bir bakımdan

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34

Emin olamazsın, zaman ve olaylar insanların karakterlerini değiştirebilme yeteneğine sahiptir.
Kimse kimse için "doğru" insan olamaz. Sen kendini bilmekle mükellefsin, sen doğru olursan herkes doğru olur.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Aslında karşındaki insanın doğru insan olup olmadığından önce, kendini ölçmelisin. Sen doğru insan olduğun sürece seçeceğin kişinin çok da önemi yok. Çok uç durumda, uyuşturucu bağımlısı, tecavüzcü filan olmadığını varsayarsak karşı tarafın tabi.

Çünkü doğru ve iyi kavramının bir üst limiti yok bu dünyada. Güzelin güzeli, zenginin zengini, eğitimlisinin daha eğitimlisi, en iyi kalpli insanın bile yaptığı kötü yanlışları var, ve olmaya devam edecek. Daha iyisi ve daha kötüsü her zaman var.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sen ne kadar doğru olursan ol karşı taraf doğru olamayabiliyor

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
neden yanlış olalım ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yaş 19 yer Tekirdağ :p ne işin var peep böyle ince konularla, git hayatını yaşa, birşeyler öğren, uzmanlaş bunlar boş konular.
Sen seçme, seçilecek kişi ol.

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Benden tavsiye : Hiçbir zaman, hiç kimseye sakın bu insan benim için doğru insan diyerek bağlanmayın.

Öyle bir kazık yiyor ki insan acısı yıllar geçse de aklınızdan çıkmıyor.

Kimse için doğru insan yoktur. Sadece doğruya en yakın ihtimaller vardır ki onlar da ancak çabayla, emekle yanınızda kalır..

Hem doğru insan ne demek ki ? Neye göre doğru ya da nasıl doğru ?

Bilmiyorum. Ha bu yaşıma geldim, kime bu doğru insan dediysem bi darbe de ondan aldım. Yok ya hu doğru insan diye birşey yok. Sadece biraz iyisi var. O da zaman geçtikçe yok soğudum der, yok bi süre görüşmeyelim, düşünmem lazım der, yok anam beni everecek der, yok babam bana kız buldu der, yok hastayım, yok param yok..Vınnn vitesi 5'e takar gider..

Kimseye bağlanmayacaksın, güvenmeyecek..Her an avuçlarındana kar gider. Böyle peşinden bel bel bakarsın :peh:

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
gökhanla ortak noktamız çıktı bak şimdi

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Saygı sevgiyi, sevgi samimiyeti, samimiyet ahlaksızlığı getirir. Doğru olduğunu sanmak istediğin kadar mesafeli de durursan. Uzun süre dayanabilirsiniz birbirinize.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kalbimle mantiğim şuan savaş halinde hangisi yenicek bilmiyorum ama şuan mutluyum :hmmm:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5