Doğrulanmış Sayfadan Link Çıkışı , Erişimleriniz Tavan Yapsın

gittimbuldum

0
İyinet Üyesi
Katılım
5 Şubat 2014
Mesajlar
6
Reaction score
0
Sitesine Facebooktan Hit Çekmek İsteyenler Buraya !!

Herkesin Malumu , facebook sayfalarında linkli paylaşım yapıldığında erişim sıkıntısı yaşanmakta.Öyle ki milyonluk sayfalarda paylaşım yapıp sadce 1 K Erişim alanlar bile var.

İşte bu sorunu çözmek , erişimde tavan yapmak için oğrulanmış bir facebook sayfası üzerinden bu işi yapmanız gerekmektedir.

İşlem şu ki, sayfanızda paylaşmak istediğiniz linkli paylaşımı önce doğrulanmış sayfada paylaşıyoruz.Daha sonra doğrulanmış sayfada paylaşılan gönderinin linkini alarak kendinize ait sayfalarda paylaşıyoruz. Böylece kendimize ait sayfalarda erişimlerimiz tavan yapmakta !!

Bu methodu kullanmak isteyen arkadaşların kendilerine ait organik sayfaları olması gerekmekte ya da kiralama modeliyle organik sayfalarla çalışmları gerekmekte.Biz hit göndermiyoruz , erişimin öündeki engeli aşıyoruz.

Post Başı Ücret 30 TL , Deneme Bedavadır.Her yazan arkadaşa 1 defaya mahsus ücretsiz deneme yaptırılacaktır.

Paylaşılan postlar 3 gün sayfada kalır sonra silinir.

Sayfanın linkini pm ile isteyiniz.

Hızlı İletişim İçin Skype : ferruh.kaya.8
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst