İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

doktoromercoskun.net

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bir zamanlar kontörcülerden, eg-zotikcilerden çektik şimdide bu adamın ürünlerinin satılmasından çekiyoruz. düzgün reklam versede can feda youtube video izle domainleriyle reklam ne alakası var ya

T

trgy

Misafir
bir zamanlar kontörcülerden, eg-zotikcilerden çektik şimdide bu adamın ürünlerinin satılmasından çekiyoruz. düzgün reklam versede can feda youtube video izle domainleriyle reklam ne alakası var ya

Bu sanırım bitkisel hapçıların işi yine. Adam ile anlaşmışlardır referans olması açısından, satması için, adam da bunu kabul etmiştir.

Yani bir nevi satış taktiği.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
doğru düzgün reklam verseler tamam ama "inndirirsin.info" ile reklam yayınlamak nasıl bir iştir

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Malesef bunlar kontorcülerden sonra başlayan yeni furya. Tuhaf adresler üzerinden ürün satışı. Filtre ile de baş edilmiyor her gün yeni adresler çıkıyor.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
konu dışı ama beden dili "hayatım yalan" diyen bir yaratık kendisi

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Herhangi bir yerel kanalı açın bu adamı gün içinde en az 50 defa görürsünüz. Nefret ediyorum bu adamdan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5