İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolandırıcı " ömERgin "

Grafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
4 gün önce vbulletin lisans için "ömERgin" nickli arkadaşla anlaştık.
Arkadaşı Alışverişimiz hiç olmadığı için şüphe ile lisansı taksit ile alayım dedim "ömERgin" nickli arkadaşda tamam dedi hesap numarasını verdi ödemesini yaptık.

Ödeme yapıldıktan sonra akşam msn gelicem dedi geldi konuştuk vs. arkadaşı lisansı başkasına satmıştı bende yeni bir lisans ayarlayın onu alalım dedik oke dedi.

Adamı 2. gün aradım telefonlarıma bakmadı birşekilde ev telefonuna ulaştım evlerini aradım dershanede dediler akşam 20.00 evde olur dediler.

20.00 da cebini aradım actı tamam ayarlıcam lisans vs vs.

o günden sonra ne telefonlarıma bakma tenezzürü duyuyor nede bir özür diliyor.

Dipnot: Ticaret Anlayışı Olmayan Biridir Kesinlikle İş Yapmayınız.
Ben 3 - 5 Kuruş İçin Bu Konuyu Açmıyorum Sadece Telefonlarıma Bakmadığı için , kusura bakma lisansı ayarlıyamadım paranıda harcadım hakkını helal et demesi çokmu zordu??

" ömERgin " nickli arkadaşın bilgileri

Ad - Soyad: Ömer Ergin
gmail: [email protected]
mobil: 0 507 911 79 66
msn: [email protected]
web: http://www.omerergin.com.tr/
facebook: http://www.facebook.com/omer.ergin

ÖDEME YAPTIGIM DEKONT
b5r57t.jpg

Hakkında Suc Duyrusunda Bulunacaktım Fakat Elimdeki Kanıt Sadece Ödeme Yaptıgım Bankanın Dekontu Oldugundan Kanıt Yetersizliğinden Pek Birşey Çıkmaz Demeleri Üzerine Şikayetci Olamadık.

Nunogomes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Geçmiş olsun.İnşallah bizim başımıza da gelmez böyle bişey gardaşım.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Gerçekten üzücü. Boşverelim gitsin efendim vBulletin lisans parası zenginde etmez fakirde. Hani yapacak bir şey olmadığı için diyorum. Geçmiş olsun.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89

Hakkında Suc Duyrusunda Bulunacaktım Fakat Elimdeki Kanıt Sadece Ödeme Yaptıgım Bankanın Dekontu Oldugundan Kanıt Yetersizliğinden Pek Birşey Çıkmaz Demeleri Üzerine Şikayetci Olamadık.

Bu söyleminiz üzerine merak ettim, elinizde msn kayıtları var mıydı ? Var mı yok mu bilmiyorum ama msn kayıtları olsaydı bir delil teşkil etmez miydi ?

ReiS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Keşke telefonda konuşurken kayıt etseydin

Birde forumda bu lisans satış konusu vs. varmı.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Geçmiş olsun. Bu tarz alışverişlerde biraz daha dikkatli ve detaycı olmak lazım sanırım.

Konu uygun bölüme taşınmıştır...

Grafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu söyleminiz üzerine merak ettim, elinizde msn kayıtları var mıydı ? Var mı yok mu bilmiyorum ama msn kayıtları olsaydı bir delil teşkil etmez miydi ?

Hocam İletişimö Hep Telefon Üzerinden Yapıldı Msnden konuştuklarımızda sadece lisans için anlaşmaydı

Keşke telefonda konuşurken kayıt etseydin

Birde forumda bu lisans satış konusu vs. varmı.

keşke

Geçmiş olsun. Bu tarz alışverişlerde biraz daha dikkatli ve detaycı olmak lazım sanırım.

Konu uygun bölüme taşınmıştır...

teşekkürler hocam

Bu herifin duyulan 2. vakası. Paraya sıkıştıkça tokatlıyor heralde milleti.Geçmiş olsun hocam...

teşekküler

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Çok geçmiş olsun. Bu türlü anlaşmalarda biraz daha detaycı olmak gerekli KATILSANA (Anıl Abe) dediği gibi.

Grafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çok geçmiş olsun. Bu türlü anlaşmalarda biraz daha detaycı olmak gerekli KATILSANA (Anıl Abe) dediği gibi.

evet yaptık bir yanlış

ben işin parasında değilim telefonlarıma baksaydı hocam lisansı ayarlıyamadım parayıda bazı nedenlerden dolayı harcadım hakkınızı helal edin deseydi.

insanlık halidir paraya ihtiyacı olur vs lisansı arkadası satmıştır sorun değil ama telefonlarını arıyorum calıyor calıyor 2. aramamda ise telefonu komple kapatıyor..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Forumda biraz araştırma yapsanız bu gelmezdi başınıza.
Ayrıcada 3-5 kuruş önemli değil diye düşünüyorsanız neden resmi adresinden lisans alımı yapmıyorsunuz.

Grafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam karakter meselesi biraz.

evet

Forumda biraz araştırma yapsanız bu gelmezdi başınıza.
Ayrıcada 3-5 kuruş önemli değil diye düşünüyorsanız neden resmi adresinden lisans alımı yapmıyorsunuz.

hocam sitesinden sadece 4.0 ve üzeri sürümleri indirebiliyorsun bana lazım olan sürüm 3.8.6 pl 1 versiyonu bende bu arkadasın nickinde 1 hafta vbulletin lisans satılık diye yazınca konustuk vs.

3-5 kuruş dememin sebebi arkadaşın telefonumlarıma bakıp olayı belirtmesidir,insan hali herşey olabilir ama arkadas tam tersi telefonlarıma bakmıyor üstelik telefonu komple kapatıyordu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5