İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DOLANDIRICI PARA KAZANMA PROGRAMLARINA DIKKAT EDIN

akthn

0
İyinet Üyesi
Katılım
4 Kasım 2011
Mesajlar
26
Reaction score
0
Bilgisayarı başında boşa geçirdiğiniz zamanları paraya çevirmek kulağa hoş geliyor değil mi?? Aynen kulağa çok hoş geliyor.Böylece kendinizi güvende hissedebileceğiniz ek gelir elde etme imkanınız olurdu hem de çevrenize vakit ayırmış olurdunuz.

Dünyada birçok kişi bilgisayar başında boşa geçirilen zamanı paraya çevirerek internetten para kazanıyor. Kimisi internet üzerinden emlak danışmanlığı kimisi borsada yatırım yapıyor kimisi de internet ten satış ortaklığı
yaparak ürünlerini yüksek komisyonlarla pazarlıyor.

Piyasada bulunan birçok ürün internetten kolayca para kazanabileceğinizi iddia ediyor. Fakat bu tarz ürünlerin%99 u dolandırıcı. Bende dahil birçok kişi bu ürünleri almış fakat başarılı olmamıştır. Hayal kırıklığıyla beraber tam ümidimi yitirmiştim ki Goomass Eğitim Kiti isimli ürünle karşılaştım.Ürünün diğer işe yaramaz ürünlerden farkı internetten para kazanma metotlarını keşfetmiş olmalarıydı.Ürün, kullanıcılarına günlük$200-$300 kazanmalarını sağlayacak bilgileri öğretiyordu.Önceki ürünlerden yaşadığım hayal kırıklıkları yerini tarif edilemez heyecana bırakmıştı.

Gomass Eğitim Kitinin bedeli,bu işe yeni başlayacak olan arkadaşların hevesini kırmamak için cuzibir rakam olduğunu gördüm.Programı satın almak istiyorsan acele etmelisin çünkü program satış patlaması yaptığı için 2 gün içinde fiyatını arttıracaklar.

Benim internetten para kazanma ile ilgili tavsiyem bu kadar. Son olarak internetten para kazanmak için aldığım programlar bana hayal kırıklığı yaşattı. Sende benim gibi hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsan Goomass Eğitim Kitinden başka ürüne para harcamamanı öneriyorum. Umarın sende bize katılarak internetten para kazanmaya başlarsın.

Daha fazla bilgi almak için
http://www.cashpara.com/genel/dolandirici-para-kazanma-programlarina-dikkat-edin.htm
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst