İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dolandırıcılık yöntemi...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] mailinden bana ulaşan bir arkadaş

öncelikle kendisine bir havale geliceğini ve bana 50 ytl pay bırakarak hesabımı kullanmak istediğini belirtti.. kabul ettim.. ancak şifreleri isteyip vermediğim noktada küfürler başladı.... şuan görüyorumki başka bir arkadaşa ait olan bu mail heklenmiş lütfen böyle ucuz numaralara dikkat edelim..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaş gibi hesabınıza para transfer ettirmeyin .. Kredi kartından çalınan paralar bu yöntemle hesabınıza aktarılıyor ve boom o anda bittiğiniz andır..

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmis olsun ucuz kurtarmışsınız hırsız paniklemis kendini ele vermis :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ben işin bu şekilde başlıcağını bildiğim ve elimde kanıt olması gerektiğine inandıgım için konuşmaya girdim.. yoksa bu kadar tecrübem var arkadaşlar merak etmeyin:)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
geçmiş olsun...
adamda ne akıllı ama...şifreleri istiyo bide :D...alala yaaa...internetten telefonun pin kodumu bile vermem valla

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bana ingiliziydi almanıydı günde 3-4 tane geliyo böyle. Hiç tenezzül etmeye bile değmez

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5