İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Dolandırıcılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliserkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
mansur55 adlı kişinin makalelerini yazmıştım.Ödemeyi yapacağını belirtiği halde bir türlü yapmadı.Kendisini makale spraişi verdiği link altından uyardım.Ücretimi yatırması amacı ile .Ama bana hic bir şekilde dönüş yapmamıştır.Kendisine birlikikte çalıştığı ve kendisi gibi dolandırıcı olan arkadaşının ve kendisinin numarasını atınca paramı ödeyeceğini ama parası olmadığını dile getirdi.Fakat ücreti ne zaman ödeyeceği hakkında hiç bir bilgi vermedi.Bir ay oldu 250 tl ödeyemiyor mu acaba?Madem parası yok neden yeni makale yazdırmayı istiyor?Yetkililerin bu konu hakkında işlemler başlatmasını istiyorum.Mansur adlı kullanıcının adı ahmet mansur ak tır.Kendisine de belirtiğim gibi ödemem gerçeklemezse kendisinin ve arkadaşının ve sitelerini burada paylaşacaktım.Ve burada hem kendisinin hem arkadaşının ve hem de sitelerinin adresi bulunmaktadır.
site adresi : http://baskentcati.blogspot.com.tr/
numaraları:0544 242 2306 murat
0542 327 0006 ahmetin mansur ak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5