İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dolandırıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xjasonxgonzox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanıcı adı ve şifreyi değiştirmedim daha yeni aldığım için ve okuldan dolayı pek ilgilenemedim. dün girmeyi denedim ama giremedim şifreler değiştirilmiş.eski sahibi tarafından. ben satıcı geri verir diye mahkeme vs diye korkutmaya çalıştım ama olmadı. adam siteyi vermiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
T

themaniac

Misafir
gecmis olsun. ByBeytu suanda online, bir cevabi vardir muhakkak

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Vermiyorum siteyi elinden geleni ardına koyma ben arkadasa güvendim siteyi verdim ilk basta ödeme yapacağım p.tesi dedi c.tesi günü konustuk verdim siteyi. P.tesi ödeme bekliyorum yok yazıyorum sürekli cıkıyor. 2 hafta salladı yarım yamalak para yolladı bana tamam dedim vericem bilgileri dedim proxy kullanıyordum nette sorun cıktı msnden düstüm. 3 Tane mesaj yazmıs iyinetten dolandırdın benide terbiyesizde soylede boylede mahkemeye vereceğimde , adam gibi izah ettim hala üsteliyor. Vermiyorum dedim cıktım simdi hala vermiyorum!

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Bu "çocugun" bişyler yapacagı belliydi.Geçmiş olsun hocam.

xjasonxgonzox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun. bekliyoruz bakalım.

Ekleme: parayı 2 haftA sonra atacağım diyor gelişmelere göre. dalga geçiyor resmen ya

T

themaniac

Misafir
Arkadaslar yok yere polemiklere gerek yok. Eger arkadas urunu aldi ama zamaninda paranizi odemedi ve bu anlasmaniz bozuldu ise. ve sizde sitenizi geri aldiysaniz, size dusen parayi iade etmektir.
Eger ki siteyi verecek ve parayi tutacaksaniz en azindan kaide-i bil misil uyarinca kendisine 2 hafta sonra vereceginizi taahhut edebilirsiniz, ve 2 hafta sonunda sizin icin islem baslar.
Ancak hem butun parayi almissiniz hemde siteyi elinizde tuttugunuz zaman siz suclu oluyorsunuz, Keske bu arkadastan once siz konu acmis olsaydiniz. siteyi verdiginiz halde paranizi alamadiginiz vakit siz hakliymissiniz, ama su durumda siz haksiz duruma dusurmussunuz kendinizi.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
bence konuyu uzatmaya gerek yok moderatörlere sesleniyorum kilitlensin :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
özel mesaj ile konuşmaya devam edebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5