İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Dolandırıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

obabeyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/uyeler/55101-josephyusuf.html linki iyinet üyesi ******** 2 sayfa karşılığı 100 tl aldı sayfaları teslşm etmedi ve an itibariyle telefonlarımı meşgule atıyor. forum iyinet'i üyelik alımına kapatmanın zamanı geliyor mu yavaş yavaş yoksa bu adamlar farklı isimlerle tekrar üye olacak tekrar tekrar dolandırlacaz.

elimde makbuz vardır

makbuzdaki isim : yusuf güngor olarak geçmekte

telefon numarası: 05427147653

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Detayları bilmiyoruz, adamıda tanımam etmem ama gecenin onunda aramışsınız belki işi gücü vardır.
Ben o saatte aransam meşgule almam açar telefonu küfrümü eder kaparım. Ama dediğim gibi detayları bilmiyorum :)
Gerçekten tokat yediyseniz geçmiş olsun ayrıca :( umarım hakkınızı bir şekilde alırsınız.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun. keşke bu gibi ticaretlerde 3'cu bir güvenilir kişi kullanma imkaniniz olsa bu gibi olaylar en minimum seviyeye düşer.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Geçmiş olsun,
Elinizdeki kanıtları (konuşma, anlaşma görüntüsü, makbuz) koyarsanız daha hızlı işlem olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi