İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolar mı avro mu ?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba arkadaşlar. amerika borsasını yakından takip eden ve buna göre Türkiye'de dolar ve avro hakkında tahmin yapan arkadaşlar var mı ? dolara veya avroya para yatıracağım tavsiyenizi bekliyorum

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ocak ayında $ için 1,4 seviyesine geri gelecek diyorlar.Bu arada al sat yapacaksanız o başka ama uzun vadede zaten gerilmiş bir $ var piyasada.39 ytl den altın alıp yukarı çıkmasını bekleyenler var piyasada.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolar Euro'ya göre aşırı değerli bu aralar. Uzun süredir 1,4-1,5 arası olan çapraz kur bugün 1,25'lerde, reelde böyle bir değerlenme olmamasına rağmen. Doların yılbaşından sonra bir miktar düşeceğini sanıyorum.

X

Xman

Misafir
Bu fiyatlardan ikisinede girme derim ama illede döviz diyorsan kesinlikle dolar derim.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım ikisinide yapma
altın öneririm sana iyi para kazandırır

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaklaşık 20 gün para elimde duruyor fona yatırıyorum onda kaybetme ihtimalim yok ama 2000ytl ye 20 ytl getiriyor. eğer dolar veya avro alırsam 10 kuruş yükseldiğinde 135 ytl gibi bir miktar getiriyor.

(Kendi ağzımdan yazdım ama para benim değil o parayla ev taksidi ödüyoruzda :D)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem kısa süreli yutuyorsun fon mantıklı dolar veya arodan zarar etme olasılıgın yüksek

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ev taksidi ödediğin parayı dövize altına borsaya yatırmak daha önce intiharlara sebep olmuş bir eylemdir.. aman diyim fona koy...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Borsaya girmenin tam zamanı.
Sağlam kağıtlardan alabilirsin.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borsaya girmenin tam zamanı.
Sağlam kağıtlardan alabilirsin.

Bu akşam Başbakan 6 ay içinde krizden etkilenebiliriz dedi. Yani daha önce rahat olun diyen Başbakan aniden neden bunu dedi ? Can sıkıcı bir durum gibi gözüküyor. Yarından itibaren bu açıklama etkisini gösterebilir. Büyük kriz kapıda bekliyor sanki her an içeri girebilir gibi geldi bana. Kriz halinde doların 2500 olması öngörülüyor. O zaman borsa dibe vurur. Dibe vurduğunda borsaya girilirse 6 aylık dönemde iyi kar edilir. Yani şuan büyük kriz beklenirken borsaya girmek çok riskli gözüküyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Yapay oluşturulan bir krizin daha fazla tırmanmasına kimsenin izin vereceğine sanmıyorum. Zaten işten çıkarmalar başladı. Bir çok büyük abinin istediğide buydu. Bundan sonra yavaş yavaş düzelir diye bekliyorum. Açıklamanın yapılmasınında işten çıkarmanın önünü açmak olduguna inanıyorum ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5