İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain 5.88 $ Kdv DahiL

S

Surkent

Misafir
Sunucularımızda 2 Gündür Bakım Nedeniyle Çalışmalar Vardı ondan Dolayı Mysql'un Göçtüğü yok.Sadce Hostbulda Reklamımız Yok Ama Hostbula Büyük Yatırımlar Yaptık. Şaunda 22 Adet Hiti iyi Olan Sitelerde Banner Ve Text Reklamlarımız Gösterimde. Çok Yakında Msn Messenger Reklam Alanına Reklamlarımız Verilecek.Şuanda Sitemiz Hazırlanıyor Bittiği Gibi Şuanda Reklamlara Yapılan Yatırımın 10 Katı Reklam Yatırımı Yapılacak. KA Bilişim iş Birliğiyle.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surkent,

yeterince profesyonel değilsiniz. aslında hiç değilsiniz. server TR de değilmiş... sanki çok fark ediyor nerde olduğu. yasalardan bir gıdım haberiniz yok. ve sormadan da anlayabilmeliyim neyin ne olduğunu. yani açık açık yazmışsınız daha neyini sorayım.

çok pişmeniz lazım. şu şartlar altında ben ve benim tanıdığım hiçbir webmaster sizden alışveriş yapmaz. yapmayacak.

kolay gelsin

S

SempatiX

Misafir
Domainlerden bahsetmişsin ama domain işini bir form kullanarak kapatmışsın... Hani hesap girişi felan ? Bir script kurup kişi değişikliği yapacak sende belirli zamanlarda değişiklikleri kontrol edip kendin manuel olarak birde ayriyeten domainleri aldığın yerden mi yapacan değişiklikleri ?

S

Surkent

Misafir
Domaini Alan Kişilere Sitemiz Üzerinden Kontrol Paneli Verilmektedir.Ön Yargıda Bulunma Çoğu Büyük Firmaların Tercihi Şuanda Surkenthost.

Konu Dışı Msj lar Silinecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi