İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Alana // Tasarım + Facebook + Twitter + Friendfeed Hesapları BELEŞ

musty80

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
klipmuzik.png

Kod:
[B]Domain:[/B] [COLOR="Red"]KlipMuzik.net[/COLOR]
[B]Kayıt Tarihi[/B]: [COLOR="Red"]25-Eylül-2010[/COLOR]
[B]Bitiş Tarihi:[/B] [COLOR="Red"]25-Eylül-2011[/COLOR]
[B]Firma:[/B] [COLOR="Red"]isimtescil[/COLOR]
[B]İstenilen Fiyat:[/B] [COLOR="Red"]127 TL[/COLOR]
[B]Ödeme Türü:[/B] [COLOR="Red"]Sadece Paypal 80 $[/COLOR]
[B]Demo: [/B] [COLOR="Red"]PM LÜTFEN[/COLOR]

Arkadaşlar Domain Satılma Sebebi 264 TL Kredi Kartı Ödemesi Yüzündendir. Herhangi Bir Banı vs. Yoktur.

Sistemden Kısaca Bahsedeyim.
- Script Php My Sugar Php Yazılımdır. (Php Melody)
- Versiyon Son Versiyondur (1.6.5 lisansız)
- Tema Olarak Ruby Kullanılmaktadır. (kendimce ufak tefek editledim. alışılmışın biraz dışında)
- Gelişmiş Admin Paneli Vardır. (ingilizce ama zor değil)
- Script Üzerinde SevginiHaykır Bölümü Bulunmaktadır.
- Script Üzerinde Facebook Bot Vardır. (KISMEN ÇALIŞMAKTADIR. Şu Zamandan Sonra TAVSİYEM GÜNDEMİ TAKİP EDİP MANUEL OLARAK ELİNİZLE EKLEMENİZ. Son günlerde facebook değişkliği yüzünden bot patladı gibi detaylı bilgi alıcıya bahsederim)
- Ayrıca Web Sitedeki Videolar Facebookta Sorunsuz İzlenmektedir. (Örnek: http://www.facebook.com/klipmuzik.net)
- Facebook Sayfası (869 Kişi Hayranı Var)
- Twitter Hesabı (321 Takipçisi var)
- Friendfeed Hesabı (18 Abone, 1175 Yorum Bulunmaktadır)
- Kısa Zamanda İndexleniyor Sebebi Aynı Anda Facebook + Twitter + FriendFeed Sitelerinde Çıkması.
- Web Sitemizde Toplam: 1008 Video Bulunmaktadır

Sosyal Ağ Siteleri:
Twitter Hesabını Görmek İçin Tıklayınız: --->
Facebook Hesabını Görmek İçin Tıklayınız: --->
FriendFeed Hesabını Görmek İçin Tıklayınız: --->

Ekran Görüntüleri

Ana Sayfa Görüntüsü
-

Video İzleme Görüntüsü
-

Popüler Video ve Son Eklenen Videolar Görüntüsü
-

Admin Paneli Ekran Görüntüleri
- - -

- - -

- - -

Tek Yapmanız Gereken Son Eklediginiz Video Linkini Facebook Sayfasında Paylaşmanız. TÜM Sosyal Ağlarda Kendisi Otomatik Çıkıyor. Kısa Zamanda Google İndexlemiş Oluyor. Ayrıca Sitede Haber Oluşturdugunuz Zaman Friendfeed ve Twitterde Otomatik Çıkıyor. (rss) Yardımı İle. Yani Oturup Arkanıza Sadece Video Ekleyip Tek Bir Sayfadan Link Paylaşacaksınız. Kendisi Herşeyi Yapıyor.

Sunucum (bir sebepten ötürü) Kapandıgı İçin 3 Gündür Sitem KAPALIDIR .

Googleden indexlerinin Kaybolmasını İstemiyorum. Gerçekten Bilen Bir Arkadaş Daha daha daha İyi Yerlere Getireceğinden ADIM gibi Eminim. Bu arada Adsense Hesabımdada pek ilgilenmiyorum ama ufak tefek Tıklamalarda Oluyor günlük 1 dolara yaklaştıgı oluyor. bu her zaman için değil. mesela Son İki Haber 2 Aylık Bebek Hamile Çıktı! [Şok Şok Şok] ve Kıvırcık Ali hayatını kaybetti - Kıvırcık Ali kimdir? (Son durum) haberlerinde aynı anda 350 kişi geldi Twitter Sayesinde.

KlipMüzik İNDEX: (Yaklaşık 24.100 sonuç bulundu) http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:www.klipmuzik.net&aq=f&aqi=&aql=&oq=

ŞUAN GECİCİ OLARAK KURDUGUM SİTE YAVAŞ OLABİLİR
Örnek Olarak Göstermek için Koydum Çünkü. kendi Sunucumda Açılma Süresi 2 Saniye İdi.. Googlede İndexi şuankinden Fazlaydı Fakat Seo ayarlaması Yaptım Linkler İngilizceydi Türkçeleştirdim. Biraz Düştü Ama Şuan YÜKSELİŞTE..

Demoyu Lütfen PM Olarak İsteyiniz.
AYRICA İLGİLİ ARKADAŞLAR HARİCİ GEREKSİZ MESAJLARDAN KAÇINALIM.

Konu Multi Topic'tir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5