İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain aldım hesab bloke edilmiş.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
arkadaşlar perşembe günü üyelik alıp isimtescilden domain aldım. telefon kullanmadığım için telefon kısmını boş bırakmamak adına aynı sayı ile alanı doldurdum. Şimdi benim bakiyem ve domain içerde kaldı. Giriş yapamıyorum. Napıcam bir yardımcı olurmusnuz ?

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba,

İsimTescil ile iletişime geçip durumu bildirin. İlla ki bir çözüm bulacaklardır.

Bulgurlu Mah. Selvili Sok. No:16 Çamlıca/Üsküdar - İstanbul - Türkiye - Tel : +90(216) 329 93 93 (Pbx) Faks: +90(216) 329 23 33

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
destek talebi oluşturdum. Umarım dönüş yaparlar. Şöyle birşey var madem onaylı olması lazım. Neden onaysız alışveriş yapabiliyoruz ?

Ticket'im
Hocam ben sizden domain aldım. Ayrıyeten hesabta 3 tl bakiye vardı. Şimdi benim üyeliğimi telefon onaysız olduğundan iptal ettirmişsiniz. Ben size geçerli bir adres verdim. İletişim epostası verdim. Madem telefon kullanmak zorundayız telefon onayı olmayan kişilere nasıl alışveriş izni veriyorsunuz. Lütfen hesabın bloke sini kaldırın geçerli bir telefon yazalım. İlgilinize teşekkürler.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
destek talebi oluşturdum. Umarım dönüş yaparlar. Şöyle birşey var madem onaylı olması lazım. Neden onaysız alışveriş yapabiliyoruz ?

Ticket'im

Çünkü orası İsimTescil. :)

Destek bildiriminden ziyade ararsanız iyi olur, daha hızlı çözüme ulaşırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5