İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain alırken nelere dikkat ediyorsunuz?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
domain alırken nelere dikkat ediyorsunuz? konumuz bu dikkat ettiğiniz noktaları belirtirseniz çok memnun olurum. fiyat, destek, güvenilirlik, firma adı , hizmetleri, uzantıları, referanslar/tavsiyeler, ödeme şekilleri gibi konulara değinirseniz daha bilgilendirici olur. firma olarak sizin tercihiniz veya tavsiye ettiğiniz firmalarıda yazabilirsiniz.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yahoo'dan kaçmaya dikkat ediyorum. tövbe ettiriyor çünkü :D

G

Geveze.at

Misafir
Domain alirken bir kere overute i yüksek olmali. Uzanti olarak Almanya ve Avusturya ile calistigim icin ilk öncelikle .de ve .at domainleri sonra .com
Sacma sapan .be gibi domainlerle ugrasmam. Panelinde gizli yönlendirme ve dns ayarlari ayrica whois update imkani olmali

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainsite.com paneli hoşuma gidiyor fiyatlarda normal çok alınca indirimli de oluyor zaten..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddi proje ise aldığım gibi sayfanın açmasını ve nameserverları update edince hızlı sonuç almak için godaddy.com . öylesine almışsam en ucuzu yani yahoo :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
NS update sisteminin dogru duzgun olmasi disinda bir ozellik aramiyorum, domainde teknik destek zaten gerekli olan bir hadise olmuyor. Paypal kabul edilmesi ek bir ozellik. Bunun disinda fiyatlar bir cok yerde ayni

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ns değişikliğini godaddy çok hızlı hallediyor. yönetim paneli de kullanışlı. fiyatları da uygun. tavsiye ederim herkese..

F

fenerli

Misafir
Angelo nun belirttiği gibi NS update sistemi önemli, geçmişte böyle bir sıkıntı yaşamıştım sonra domainleri başka register firmasına transfer etmiştim, kontrol paneli konusunda www.registerfly.com un bir numara olduğunu düşünüyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben domaini regler ve yenileme dönemine kadar birdaha bakmam. Dolandırıcı olmasınlar, Gelecek vadetsinler (ilerde kapanmayacağından emin olayım), az çokta hesaplı olursa iyi olur. :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
akılda kalıcı ve mumkunse turkce karakter olmayan ısımelrı tercıh edıyorum daha doğru 1 sitem var oyle tercıh ettım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi