İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Backorder Icin Hangi Firma ?

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar

Domain backorder icin hangi firmayi onerirsiniz ? godady den backorder yaptim ama onlara guvenmiyorum.

Gercekten ne zamandan beri istedigim bir domaindi sonunda da dusuyor domain.

Sizce nereden yapmaliyim backorder i ?

Saygilar

Yusuf Boz

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Eğer registrar firmasi Network Solutions ise Namejet.com

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
zaten bu şekilde işliyor snapnames domaini aracı firmaslar aracılığıyla yakalayıp monikerde panelinize gönderiyor.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hmm.. Peki bu nasil isliyor ? Domain bana geldiginde onlar bana diceklermi Yusuf bey domaini aldik monikerde hesap mi acin dicekler nasil olucak tam oalrak ? daha once hic bir sekilde backorder yapmamistim..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hmm.. Peki bu nasil isliyor ? Domain bana geldiginde onlar bana diceklermi Yusuf bey domaini aldik monikerde hesap mi acin dicekler nasil olucak tam oalrak ? daha once hic bir sekilde backorder yapmamistim..

Evet onlar domaini kazandığınızda sizi yönlendiriyorlar. İlk üye olup kazandığım domainde beni telefon ile aradılar. Bu arada sagliksitesi.org için bana mail gönderen sizmisiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5