İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain çalışmıyor lütfen yardım edin...

LeroanZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar godaddyde barınan bir siteyi başka hosta taşımak için domaini başka hosta yönlendirdim fakat bir sebepten dolayı tekrar godaddye yönlendirdim.
dns adresleri çok karıştı anlamadım bişi Godaddy hosting panelini ana sayfasındaki bilgi bu:
Nameserver(s):
ns07.domaincontrol.com
ns08.domaincontrol.com
A Record: 68.178.254.23(Your site is Live)

çalışmayan domain: www.erleventemlak.com
lütfen yardım edin 1 haftadır çözemedim bir türlü bunu...
bazıları açabiliyor siteyi bazıları açamıyor

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
DNS ayarları 24-72 saat aralığında ancak oluşur yani siz DNS ayarlarınızı yapın ve bekleyin; siz yeni DNS yazıp güncelledikçe bu 24-72 saat dilimi sürekli kendini yineler, siz ayarlarınızı yapın ve bekleyin derim.
İyi Çalışmalar

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Godaddy domain panelinden,

ns07.domaincontrol.com
ns08.domaincontrol.com

yazan yere yeni dns'leri yazıp onayladığınıza eminmisiniz? Çünkü bu kadar uzun sürmemesi gerekli. Örneğin dün gece yatmadan yönlendirdiğim bir domain bu sabah yönlenmişti. Şimdiye kadar godaddy'den 8-10 saati geçen bir yönlendirme süresi görmedim ben.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5