İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain daha önceden alınmış yardım

Sarmasheck.Org

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
s.a
yeni bir domain aldım inş.
sanalhareket.com
daha önce geçmişine bakmak aklıma gelmedi ama aldıktan sonra google ye sanalhareket.com yazdım benim sitem hariç başka birkaç site çıktı solo10 gibi site ve içinde s ile başlayan bir sürü site çıktı. içlerinde benim de sitem var. 2003 tarihi var birisinde 2008 tarihi açıkcası tam anlamadım ortalama 1 haftada googlenin index lemesi gerekirken benim domaini alalı 1 ay olacak neredey daha 1 hafta önce googlede indexlendi. daha önce banlanmış falan olabilir mi? benim için önemli olan google botları hep böyle benim siteme geç ya da yavaşmı gelecek. yanikonu linklerinde de böyle mi olur? bu ileriye dönük sorun. yoksa birey olmaz mı?
görüşlerinizi bekliyorum lütfen...
selametle.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
o domainin çıktığı siteler düşen domainleri kayıt eden sitelerdir. Domainlerin hangi tarihte düştüğünü veri tabanına alan siteler onun gibi bir çok site senin siteyide listeye eklemiş sadece düştüğünü belirtmek için. Yeni sitelerin hızlı indexlenmesi için pr si yüksek 1-2 siteden ve hiti yüksek 1-2 siteden link almalısın. ayrıca tüm sayfalara adsense reklamı koyki adsense botuda gelip indexlesin ve google site yönetici araçları var oraya sitemap ekleyebilirsin ama en iyi işe yarayan pr si yada hiti yüksek siteden link almak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5