İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Değiştirmek

nazimakin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar;

Şuan bir portalım mevcut varolan alan adımı kullanmak istemiyorum bunun yerine farklı bir alan adı kullanmak istiyorum. Ama tasarımın, veritabanın ve modullerin aynı şekilde kalmasını istiyorum.

Sunucu tamamen bana ait ( Cpanel ve Litespeed ) kullanıyorum.
Cms Sistemi ( Wordpress )

Şimdi yeni bir domainim var satın alınmış durumdadır. Biraz karmaşık bir işlem örnek olarak vermek gerekirse basitce şu şekilde anlatmakta fayda var

örnek: şuan ( www.aaa.com ) kullanıyorum site çalışıyor diyelim fakat ben bu domaini kullanmak istemiyorum bunun yerine ( www.bbb.com ) kullanmak istiyorum ama sitemdeki hiçbir veri kaybolsun istemiyorum. Bu konuyla ilgili olarak nasıl bir işlem yapılabilir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ek olarak tema basit bir tema degildir :) Sitede 40 yakın eklenti calısmaktadır.

Site ismi dileyene pm olarak gönderebilirim.

Not: Yapılacak işlem amatör bir işlem değildir. Bu konuda uzman olan arkadaş varsa kendisinden danışmanlık hizmeti almak isterim. İşlem sonunda 50TL ücret ödeyebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi