İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Fiyatı Önerisi

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Domain pazarının yabancısıyım.Biraz önce satış bölümünde dikkatimi çekti,;42.000 aranması olan bir kelimenin .net uzantısı domaine(tombeki.net için) 3.000 TL istemiş arkadaş.Benim domain kelimem hakkında yaklaşık 217.000 sonuç varmış.Açık arttırma istemiyorum tek fiyat olarak sizce satarken nasıl bir fiyat istemeliyim www.msnsifrekirici.com için

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Domain pazarının yabancısıyım.Biraz önce satış bölümünde dikkatimi çekti,;42.000 aranması olan bir kelimenin .net uzantısı domaine 3.000 TL istemiş arkadaş.Benim domain kelimem hakkında yaklaşık 217.000 sonuç varmış.Açık arttırma istemiyorum tek fiyat olarak sizce satarken nasıl bir fiyat istemeliyim www.msnsifrekirici.com için

Öyle ucuk rakamlar etmez sanırım sizinki..domain parası ancak

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Öyle ucuk rakamlar etmez sanırım sizinki..domain parası ancak
bilemiyorum dedğim gibi pazarın yabancısıyım tombeki.net 3.000 tl ise bunun kat kat fazlası etmesi gerek diye düşündüm ama net bir fiyat belirleyememiştim
sen http://forum.iyinet.com/satilik-domainler/131006-sanatci-yasar-ad-soyad-domani-satilik.html bunun için 1500 tl istiyorsan bende msn şifre kırıcı için 15.000 dolar istemeye karar verdim.Ordaki konunla ve burdaki cevabınla Piyasayı tanımama yardımcı olduğun için teşekkür ederim. ;)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tömbeki bildiğim kadarıyla jenerik bi isim. O nedenle o kadar istemiş olabilir ama etmez o kadar.

Not : Tömbeki tütün ismi olması lazım.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bilemiyorum dedğim gibi pazarın yabancısıyım tombeki.net 3.000 tl ise bunun kat kat fazlası etmesi gerek diye düşündüm ama net bir fiyat belirleyememiştim
sen http://forum.iyinet.com/satilik-domainler/131006-sanatci-yasar-ad-soyad-domani-satilik.html bunun için 1500 tl istiyorsan bende msn şifre kırıcı için 15.000 dolar istemeye karar verdim.Ordaki konunla ve burdaki cevabınla Piyasayı tanımama yardımcı olduğun için teşekkür ederim. ;)

Atladığınız bir detay var istemişim ama satılmamış :pDemekki ederi o kadar değilmiş;)
Sanatcı ,ünlü isimleri sahibine satılırsa eger benim istediğim rakamdan bile cok edebilir aslında .Ama webmasterler tabiki o kadar vermeyebilir,sonuç ortada :)

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Siz domainlere istenilen fiyatlara bakmayın.
O zaman benim birçok jenerik domainime 5.000 TL isteme lazım.
Jenerik domainlerimi satmaya kalksam taş çatlasa 200 TL verirler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5