İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain hakkında düşünceleriniz :)

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sagopa.in

12164952013910_3473_impsikopat_sagopa_kajmer.jpg

Rap piyasasında en ünlü kişilerden biriside bu adam. Hiç sevmeme ragmen gittim regledim domaini :)

Domain akılda kalıcı gibime geldi. Aylık 1.220.000 aylık araması var :D

Domaini nasıl degerlendirmeliyim? Uğraşmaya değermi ?

En önemli sorun ise sorsanız sagonun 3 tane şarkısını sayamam :D Yani forum kurmak gibi bi düşüncem var bunun için fan sayfalarından mod. ve admin bulmam gerekicek :D

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Bi ara kulağımdan düşmezdi şarkıları..
Yap kafana göre bi şeyler, tutmazsa satarsın.. Nası olsa anlamıyosun Sagopa'dan falan..

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Uzun süre Rap dinledim. Şimdi dinlemiyorum. Ama birkez olsun ne bilgisayarımdan ne telefondan sago parçası dinlemedim :D Adamı tanımadıgım halde sevmiyorum. Sebebinide bilmiyorum :)

Forum iyi gider gibi duruyor başka fikri olan varsa paylaşabilir.
Ederi nedir bu domainin ? Fazla bişey edicegini sanmıyorum.

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
O şekilde tutacagını hiç sanmıyorum hocam.

Zaten şuan 2 ye bölünmüş durumdalar. Anti Sago- Sago diye. Sagopa sitesinde digerlerinin mp3lerini yayınlamak hoş karşılanmaz diye düşünüyorum.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Sagopanın şarkısını bilmemek ibretlik mantık hatasıdır :D

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şuan Smf kurdum zaten. Peki şöyle birşey nasıl olur ?

Anasayfa resimleri bio. felan filan. Birde anasayfaya Forum linki ?

forum.sagopa.in

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Ne çok Sagopa cahili varmış.
Bak ne yap biliyomusun...
Tek sayfalık site yap, index.html olarak..
Çünkü belliki uğraşmayacaksın, en azından değerlensin Google için, belki bir gün bi şeyler yaparsın..

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Sagonun "S" sinden anlamıyorsun anlayanlarında önünü kesiyorsun sonrada burda konu açıyorsun; sevmediğim adamın domainini regledim bunun sırtından nasıl dümen kurarım diye herkes bi acayip olmuş benimde popüler bildiğim boşda domainler var ama anlamıyorum neden anlayan adamın önünü keseyim ?
Bu işlere çok merakın var madem Türkiyede türk takımlarının birbirlerine attıkları gölleri anında paylaşan bir web sitesi yok bundan manyak dümen kurarsın alsana bide domain goltr.com at bi video scripti takip et maçları atılan gölleri paylaş sitede alsana sağlıklı bir uğraş.

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam domain panelde dursun diye reglemedim. Sagopa dinleyen biton arkadaşım var ve aralarında benden daha iyi ilgilenebilecek kişilerde var. Ulaşabildiklerime söylüyorum. Şimdilik paylaşım kadrosu kurmaya çalışıyorum. Facebook fan sayfalarındanda mod. arıyacagım. Yani siteye forum kurmaya karar verdim ve domain kullanılacak

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Sitenizde online müzik yayını yapar ya da MP3 paylaşımı yaparsanız sitenizin kapanma ihtimali yüksek olur.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
biyografi ve sagopa şarkı sözleri dışında pek bişey olmaz gibi geliyor bana...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5