İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Hakkında ;

falc0n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
Benim aylardır bekledigim bir domain var, Ve süresi bu gece bitiyor.
Türkce pr3 bi domain bu domaini kacırmadan nasıl alabilrim...
Bilgisi olan arkadaslar paylasırsa cok tesekkür ederim

falc0n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar koskaca forumda yardımcı olabiliecek birisi yok mu :(

Linko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kime ait olduğu bilgilerine bak msn adresini ekle görüş

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
pr3 domainin süresi bu gün bitiyorsa bir iki ayda domaini kayıt eden firma tutuyor ve eğer günlük hiti 5-10 kişinin üzerindeyse domaini kayıt eden firma domain sahibine süresi bittikten sonra 30 gün zaman tanıyor kayıt etmesi için diyelim ama domain süresi zaten 30 gün değil 35 gün şahıs bu süre içerisinde domaini kayıt etmez ise firma o kendine ayırdığı 5 gün içerisinde domainin süresini uzatıyor. domain sorgulama firmalarına girip mesela godaaddy domaini arattır ve sonuçta altında bu şekilde bir yazı çıkar $18.99 Backorder Now† bu parayı godaddy e ödersin oda senin için almaya çalışır. Tabi ne kadarda en hızlı firma alıyor deselerde bence domain şirketleri önemli domainleri bırakmıyorlar. sonuçta günlük 2 kişi girse park edilmiş bir siteye biri reklama tıklasa yılda 365 tık eder 1 tıktan 1 cent kazansa 3,65 $ eder zaten onlarda 0,6$ a kayıt ediyorlar. 3$karda yani :) 1000 tane böle domainleri olsa 3000 $

falc0n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr3 domainin süresi bu gün bitiyorsa bir iki ayda domaini kayıt eden firma tutuyor ve eğer günlük hiti 5-10 kişinin üzerindeyse domaini kayıt eden firma domain sahibine süresi bittikten sonra 30 gün zaman tanıyor kayıt etmesi için diyelim ama domain süresi zaten 30 gün değil 35 gün şahıs bu süre içerisinde domaini kayıt etmez ise firma o kendine ayırdığı 5 gün içerisinde domainin süresini uzatıyor. domain sorgulama firmalarına girip mesela godaaddy domaini arattır ve sonuçta altında bu şekilde bir yazı çıkar $18.99 Backorder Now† bu parayı godaddy e ödersin oda senin için almaya çalışır. Tabi ne kadarda en hızlı firma alıyor deselerde bence domain şirketleri önemli domainleri bırakmıyorlar. sonuçta günlük 2 kişi girse park edilmiş bir siteye biri reklama tıklasa yılda 365 tık eder 1 tıktan 1 cent kazansa 3,65 $ eder zaten onlarda 0,6$ a kayıt ediyorlar. 3$karda yani :) 1000 tane böle domainleri olsa 3000 $

Teşekkür Ederim Arkadasım. Diyelim ki ben godaaddy ye parayı yatırdım. Domaini alamazsa firma para bosa gidermi yoksa hesapta durur mu?

falc0n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHP:
Domain Buy Service
Just $59.99 per domain name + commission*

Our Professional Domain Buy Service provides personal Domain Agents who will:

* Complete a Certified Appraisal within 2 business days of service purchase.
    * Attempt to contact current domain owner, to determine interest in selling their domain.
    * Negotiate the sales price of your desired domain (if the owner is willing to sell their domain)
    * Help facilitate the sales transaction (if a sales agreement is reached).

Boyle Diyor arkadaslar galiba domain+comisyon 60$ alıyorlar :( bildiginiz daha ucuz Backorder sistemi ile alabilecegim firmalar varmı o domain benim için cok onemli :)

falc0n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domaini backorder sistemi ile alantron para yatırıp izlemye aldım aldıgım gun herkeze cay :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5